Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már pozitív?...

Szerintetek ez már pozitív? Lh teszt

Figyelt kérdés

Ma vagyok 14. ciklus napon. Csináltam már az elmúlt 3 napban is tesztet de azok egyértelműen negatívak voltak azért nem is fényképeztem le. Azokon az első csík tök erős volt, rögtön megjelent pisibe áztatás után. A második csík csak percekkel később jött ki és halvanyabban jóval. Ma meg alig akart elő jonni az első csík a második meg még annál inkább sem. Végül pár perc múlva elő jött mindkettő de mindkettő halványan. Sőt élőben a második csík erősebbnek is tűnik. Ez a ma délutáni lh tesztem. Amúgy minden nap ugyan akkor délután teszteltem és nem ittam előtte csak keveset.

[link]


2020. jan. 17. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ott van mellette a jelmagyarázat. Ha nem tudsz németül, írd be a Google-fordítóba!
2020. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig bajban vagyok ha ilyen lesz az lh tesztem. Ha nagyon szigorúak akarunk lenni akkor szerintem egy kicsit halványabb a csík, tehát szigorúan véve ez negatív. De nekem volt olyan hogy kb ennyi különbség volt a 2 csík között (de nem ez a fajta teszt volt) és nőgyógyász mondta hogy volt ovuláció, Uh-val nézte.


Tehát szerintebb inkább pozitívnak, legyetek együtt de azért tesztelj még pár napig tovább.

2020. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Addig eljutott a tudatomig hogy ugyan olyan intenzitásúnak vagy erősebbnek kell lennie a második csíknak. Mivel nekem ugyan olyan halványnak tűnik mindkettő, ezért kértem ki mások véleményét is hátha jobban értenek hozzá mert nekem ez az első lh tesztelős hónapom.

De azért köszi a kioktatást! További szép napot!

2020. jan. 17. 17:12
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 köszi a választ! 😊

Az előbbi megjegyzés kedves első válaszolónak szólt.

2020. jan. 17. 17:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyet csináltál vagy többet? Én úgy szoktam hogy 4-5 napig mindennap (ovu előtt közben és után, rájuk írom a dátumot) és fixen lehet látni hogy melyik nap a legerősebb. 🙂 Csak egy tipp de szerintem ez jó módszer lehet hogy lásd!

Ez a teszted amúgy igen pozitív "szagú"

További sok sikert kívánok, szerencsés hónapokat! 🙂

2020. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem ideális a teszt érzékenysége, akkor másnap derül ki, amikor hirtelen elhalványodik a teszt. Aznap van ovuláció.


Szóval holnap kiderül.

2020. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Szia ! Ez egy pozitív LH teszt és az első negatív napon van peteérés , természetesen ha pozitív lesz a teszt is lehet már próbálkozni . mindig erősebbnek kell lennie az első csiknak mint a kontroll csík .sok sikert 🙂

2020. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok , ne írjátok neki pozitív mert az még nem pozitív ! 1-2 napon belül erősebb lesz és az első negatív napon amikor halvanyodik na akkor van az ovulacio . Képet csatoltam az enyémről ,milyen is egy pozitív LH teszt .
2020. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kezeljétek még tegnap aztán később olyan 7 fele csináltam egy tesztet hátha. És az már pozitív. A felső 4kor készült az alsó a 7 óriási

[link]

Ma délelőtt is pozitív volt még. Majd most csinálok nemsokára még egyet

2020. jan. 18. 16:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Na ez már pozitív! :)
2020. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!