Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehetek e terhes?

Így lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
10 évig szedtem 1 bizonyos fajta fogamzásgátlót(Legravan). Ezt cserélte fel az orvos Daylettere. Így pihenő nélkül azzal folytattam. Első doboz beszedése utána jelentkezett vérzés. Következő doboztnál halasztanom kellett a vérzést így a placebok beszedése nélkül kezdtem a 3.ik doboznak ( orvossal egyeztetve).a 3.ik doboz után nem jelentkezz vérzés. 4.ik doboz most fogyott el,most sem volt vérzés. Abbahagytam a szedést. Kedden megyek orvoshoz. Lehet terhesség miatt vagy csak összekuszáltam a késleltetéssel? Valakivel hasonló eset volt e?
2020. jan. 18. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként is abba akartam már hagyni a szedést mert sok ideje szedem.

Ha baba lenne a dologban örülnek viszont párom nem szeretne( nem élünk együtt csak járunk). Én ettől függetlenül megtartanám.

2020. jan. 18. 22:13
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Azért egy teszt jobban megmondja mint mi. Még téged se látunk nemhogy a méhedet.
2020. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos " választ. Senki se mondta hogy itt valaki mondja meg. Kérdésem hogy valakinek van e hasonló tapasztalata és hogy mi volt végül a kimaradt vérzés oka.
2020. jan. 18. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
50-50%. Tehát lehetsz. Csinálj egy tesztet.
2020. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért nem veszel tesztet? Mikor fogamzásgátlót szedtem és valamibe nem voltam biztos, vettem egy tesztet és az adott nekem választ.
2020. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!