Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az X-epil terhességi csíkon...

Az X-epil terhességi csíkon hol jelennek meg a teszt csíkok?

Figyelt kérdés
A kontrol csíkot megtaláltam, de a teszt csík hol jelenik meg? Azon a vékony részen ahol a kontroll csík, csak picit lentebb, vagy a vastagabb részen a max vonal felett, ott ahol még az a vastagabbrésze van a tesztnek? Mert nekem megjelent a kontroll csík, majd a vékony részen semmi, de a vastagabb részen volt halvány rózsaszínű rész ami picit látszódott, de inkább ha oldalról néztem.
2010. júl. 22. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kontrollcsík mellett fél vagy 1 centiméterre jelenik meg a tesztcsík.
2010. júl. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Le tudnád fényképezni és felrakni ide? Akkor lehet, hogy tudnánk segíteni.


A

2010. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már kidobtam :(

De a fotón úgyis csak a kontroll csík látszana szerintem

[link]

De az enyém is ilyen (a kisebb) és van az a maxnál az a vastagabb rész, ugye nem ott van a teszt zóna, hanem ott ahol a kontroll csík csak picit lentebb a vékony részen?


Bocs az értetlenkedésért :(

2010. júl. 22. 09:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha a tiéd is olyan, mint a kissebbik a képen, akkor babás vagy.

A színes vastag csík a kontroll csík és az mellett jobb oldal a halvány színes csík a teszt csík, az jelzi, hogy babás vagy.

A max felírtanál, ahol a nyilak vannak, az azt mutatja, hogy addig kell a vizeletbe rakni a tesztet.

Gratulálok!!!

Tervezett baba? Vártad már?


A

2010. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tervezek még babát.

Nekem nem épp olyan mint a képen, mert nekem ott a maxnál volt kis rózsaszín

2010. júl. 22. 11:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Majd még csinálok egy tesztet, nem szeretnék még babát, fiatalnak érzem magam hozzá, és a párom is. (22 és 25)
2010. júl. 22. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Jajjj! A max azt jelenti, hogy addig mártogasd bele a pisibe....
2010. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ez le van írva, sőt! le is van rajzolva a használtaiban.
2010. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, addig is mártottam bele, csak a max csík után van még egy vastagabb rész , ahol a nedvszívó csík van majd következik egy vékony rész ahol a control csík meg is jelent. Na és arra lettem volna kíváncsi hogy ugyanebben a vékony részben jelenik e meg a teszt csík is. Mert nekem a vastag részen volt egy kis rózsaszín elszineződés, ami inkább csak oldalról látszott. És tudom hogy kell használni, meg használtam is már másfajtát, de ott nem volt ilyen elszineződés. És elolvastam az útmutatót, de az a rajz elég sematikus így nem látszik jól hogy pontosan hol is kell lenni a csíkoknak a vastag vagy a vékony részen.
2010. júl. 22. 17:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen a képen látszik hol kell megjelennie, tényleg nem értem már mi akkor a kérdés. Ha máshol jelenik meg, az nem jó. Csinálj holnap egy újat.
2010. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!