Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiak többsége tisztába...

A férfiak többsége tisztába van vele, mi történhet, ha nem védekezik?

Figyelt kérdés
Ha több éve beleèlvez a feleségébe, számít rá hogy teherbe ejti ?
2020. jan. 20. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
És ha számít akkor mivan?
2020. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom hogy a többség tisztában van e vele, nem feküdtem le a férfiak többségével :D
2020. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy felismerik a helyzet komolyságát vagy nekik egy élvezés csak egy könnyed pillanatnyi kellemes időtöltés felelősség tudat nélkül?
2020. jan. 20. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak "többsége" olyankor nem az eszével gondolkodik, vagy olyan szuper a kommunikáció akár több tíz év óta is a feleségével, hogy azt "hiszi", a másik valahogy csak védekezik vagy majd abortuszra megy, mert az neki semmiség. Nagyon sok ilyen kérdés volt már itt sajnos. Szóval a ha mégsem a férfiak "többségére", hanem a saját párodra vagy kíváncsi, miért csinálja, inkább kérdezd meg, ne abban higgy, hogy biztos ő is szeretne gyereket.
2020. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy felnőtt ember tudja, hogyan készül a gyerek. Az más kérdés, hogy egy rakás férfit k.vára nem érdekel. Csomóan úgy vannak vele, hogy majd az asszony védekezik, ha nem akar pulyát. Ha meg összejön (és a pasi nem akar), akkor meg alapnak veszik, hogy "hát majd elmegy abortuszra". Ha meg nem akar, akkor lelép és ennyi.

Nyilván nem mindenki ilyen, de elég sokan.

2020. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!