Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a naptár...

Lehetséges, hogy a naptár módser csak hátráltat a teherbeesésben?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk és hát nem nagyon akar jönni a baba.

Szinte az elejétől fogva egy letöltött appon lévő naptárban jelölöm , hogy mikor vagyunk együtt stb stb. és ott jelzi is, hogy kb mikor vannak a termékeny napok.

Észrevettem, hogy a ciklus első felében vagyunk csak aktívabbak és a ciklus 2. felében már nem igazán.

Konkrétan a menstuáció előtti héten nekem már semmi kedvem egyáltalán. Amúgy is észrevettem, hogy a ciklusom második felében már elkezdődnek a pms tünetek.

Szúrkál a hasam, rossz a hangulatom, ingerlékenyebb vagyok.

Lehetséges, hogy azért nem jött még eddig össze, mert mindig a naptárt figyeltem és teljesen máskor van a peteérésem?

Tapasztalt már valai hasonlót?



2020. jan. 20. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Persze, lehet, hogy tök máskor van, vagy nincs is.

Peteérést így nem lehet tudni.

Azt szokták mondani, hogy azon a héten, amikor elvileg van, minden 2. nap kell együtt lenni. Vagyis a kell hülye szó, de így ajánlott :)

2020. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az se biztos, hogy van peteérés.
2020. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát a szúrkálásokat mindig annak tudtam be.
2020. jan. 20. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából ezek az applikációk a tankönyv szerinti 28 napos ciklust veszik alapul, aminél "elméletileg" a 14.napon van az ovuláció de ugye ez egyénenként változó plusz a külső környezeti és belső hatások is változtathatják némikor. Ha nem akarsz nagyon nagyon rá görcsölni akkor 2 naponta legyetek együtt éy biztos siker lesz, mivel ugye a fájdalom sem biztos hogy akkor fog jelentkezni amikor ovulálsz.

Jelenleg 33 hetes és 4 napos terhes vagyok, mielőtt sikerült a baba megesküdtem volna hogy a fájdalom az ovuláció után van nálam, ami stimmel is de sokkal később tehát 2-3 nappal mint maga a tüszőrepedés. Van akinek előtte- alatta- utána fáj. Ez változó. Így ebből sajnos nem fogod tudni.

2020. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben reménykedtem, hogy naptár módszerrel+ovu teszttel.. hát nem végén beültetéssel lettek ikreim

Szurkálásokat én is mindig éreztem és ovu tesztjeim is mindig +ak voltak minden hónapban szabályos ciklus, de így is sok minden nem klappolt nálam egy spintán babához

Kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön kedves Kérdező! :)

2020. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!