Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a hcg teszt...

Létezik hogy a hcg teszt reagal az lh hormonra is?

Figyelt kérdés
Sosem tapasztaltam eddig ilyet. A hőgörbém alapján még peteérés sem volt pedig az Lh tesztem mar 2x is volt pozitiv (2nap elteressel) viszont azert csinaltam ujra lh tesztet mert ugy gondoltam nem volt meg ovu. Az tegnap es tegnap elott este nagyon pozitiv lett igy gondoltam ugy is van meg egy csomo csinalok reggel is. Na ennel erosebb pozitivat meg nem lattam magamtol (pedig reggel altalaban halovanyka szokott lenni) nem is tudom milyen felindulasbol csinaltam terhestesztet de az is halvany pozi lett. Szoval a kerdes hogy lehet e azert pozitiv mert sok az lh hormon?

2020. jan. 21. 08:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem, én is csináltam terhes tesztet mikor full pozi volt az lh, de nem volt halvány csík se a Hcg teszten. A hőd hogy áll? Magasan van?
2020. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Az lh hormon az lh hormon a Hcg meg hcg. A teszt kizárólag hcg hormont mér. Különben a beteg tájékoztatója oda lenne írva hogy lh csúcs idején ne használja mert tévesen pozitív eredményt ad. Az én javaslatom, digitális teszt az kétség kívül kiirja hogy mi újság van ☺️sok sikert
2020. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha a terhességi teszt is halvány pozitív akkor úgy néz ki terhes vagy.Ha még van pár nap a nem vartig akkor halkan örülj.De kívánom minden rendben legyen.
2020. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Uh de gyorsan valaszoltatok itt a kep :)

Felso kazettas teszt facelle ovulacios also pedig facelle hcg


[link]

2020. jan. 21. 08:48
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt hogy reggeli elso pisi termeszetesen. Maskor is csinaltam mar lh tesztet reggel de MINDIG akkor volt a leghalvanyabb a legerosebb meg del 3 korul
2020. jan. 21. 08:49
 7/19 anonim ***** válasza:
Fordítva szokták mondani, hogy az LH reagál a HCGre. :)
2020. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Az ovulaciós tesztet szokták jóstesztként használni, mert az reagál a hcg-re. Szerintem babat vársz 🙂
2020. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 AkireM ***** válasza:

Ez pozi 🤗🤗

Enyem sokkal halvanyabb volt :) csinalj 2 nap mulva is az mar szepen latszik majd :) gratula :)

2020. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 georgina1221 ***** válasza:
83%

Szia!

A Facelle terhességi teszt képes ovukor is halvány pozit produkálni, tapasztalatból mondom.😊 Itt gyakorikerdesek.hu-n is egyre többen írják, hogy képes reagálni az ovura. Csinálj pár nap múlva is tesztet, hátha mégis terhességről van szó!😊

2020. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!