Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ikreket várt, mikor lett...

Aki ikreket várt, mikor lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Halványan már mikor látszódott?
2020. jan. 21. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon korán tüneteim voltak és 5 nappal nem várt előtt halvány pozik voltak a tesztjeim, iszonyat émelyegtem gyakorlatilag non-stop. Egy baba volt.


Voltam ikrekkel is terhes (missed ab véggel sajnos :() Ekkor semmmilyen tünetem nem volt, de annyira, hogy pms sem ezért mire ráeszméltem, hogy nem menstruáltam, már 6 napja késett, ekkor erősebb volt a teszt csík mint a kontroll. Nem tudom milyen lett volna korábban, de szerintem nagyon nem függ össze a két dolog! nemrég volt hasonló kérdés, ott voltak akik ikrekkel is csak pár nap késés után teszteltek nagyon halványat.

2020. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a nemvart napján délután teszteltem először. Akkor már erős pozitív volt.
2020. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én februárban hagytam abba a gyógyszert, márciusban egy kis késéssel ugyan, de megjött aztán áprilisban úgy gondoltam hogy csak a gyógyszer miatt késik ismét, de a hónap végén amikor már a melleim is fájni kezdtek és állandóan ízesített szénsavas vizet kívántam akkor teszteltem 2 egymást követő napon erős pozitívat. 2 hét múlva pedig az orvos megállapította, hogy 8 hetes pocaklakóim vannak. :)
2020. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: és rendes menstruációd volt vagy azért nem jött meg rendesen?
2020. febr. 17. 07:07
 5/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót hagytam abba februárban, akkor még ugye rendesen megjött. A következő menstruáció késett 3-4 napot márciusban, de abban biztos voltam, hogy a fogamzásgátló abbahagyása miatt a hormonok rendetlenkedhetnek de a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet ami negatív lett. Az április elejére várt menstruációm meg már nem jött meg, de mivel előző hónapban is késett pár napot és ezer más dologgal foglalkoztam akkor, nem gondoltam terhességre, csak a hónap végén csináltam meg a tesztet amikor már fájtak a melleim és legalább 2 hete késett úgyhogy nagyon erős pozitív volt 2 egymást követő napon. Akkor már 6 hetes terhes voltam az ikrekkel. Előtte 10 évig szedtem a gyógyszert, szóval annak hatására rendes ciklusaim voltak.
2020. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én a márciusit kérdeztem volna, hogy az mennyire volt erős vérzés? Mint egy rendes menstruáció vagy pici barnázás csak?

Mert én pl. nagyon vérzek, 8 napig tart mindig, ha megjön a mensim.

2020. febr. 21. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem igazán emlékszem már rá, de szerintem normális volt. 4-5 napos átlagos vérzés. Sose voltam az a nagyon görcsölgetős, nagyon erős vérzésű egyén...ha lett volna valami különös arra emlékeznék.
2020. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! :-)
2020. márc. 2. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!