Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hány nap volt a legtöbb...

Nektek hány nap volt a legtöbb, amikor késett a mensitek? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Nekem 17 napja késik, ma reggel volt a 8. negatív tesztem, óvszerrel védekezünk is mindig, előváladék kerülhetett belém.


A méhemet is nézegetem, persze tiszta kézzel, és tudom, hogy mindig ugyanabban az időben kellene, de én naponta többször szoktam és fent van mindig.Először kemény volt, aztán puha, megint kemény és most pár napja olyan, mintha nagyon pici lenne vagy el lenne fordulva, nem is tudom...


Először semmilyen tünetem nem volt, de pár napja nagyon fájnak a melleim és a hasam is szurkál, de nem feltétlen olyan mensisen. Fehérfolyasom sem volt először, aztán krémes, aztán ilyen nyálkásabb, most viszonylag több, de nem több mint máskor lett volna, szóval nem fertőzés.


Szerintetek ez mi a fene? Stresszes voltam decemberben és január elején de már abszolút nem... felek az orvostól, így addig húzom, ameddig lehet:(


Azért terhességre talán nem sok esély van úgy, hogy előváladék és még mellé ki se mutatja a teszt... persze tudom, hogy bármelyik lehet, na de pont egyszerre két ilyen ,,véletlen"?:(



2020. jan. 21. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ciszták és több, mint 3 hetet késett.
2020. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

2 hete késik, nem tudom mitől. Tesztelni nem teszteltem, de nem látom értelmet. Lombik babaink vannak, a kicsiket meg szoptatom. Így 4 lombik után (2 sikertelen, 2 sikeres) szoptatás alatt a tehetbeesesre kb 1% esélyt adok.


Orvoshoz jovoheten megyek, ha addig nrm jön meg,

2020. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy hónap kimaradt egyszer. Nem tudom, miért.


A méhed nem nagyon mozog.

2020. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mikor tiniként elkezdtem szexelni, akkor volt, hogy kimaradt egy hónap, gondolom tudat alatt stresszeltem, hogy na most bármikor baj lehet.


Így felnőttként mikor nem volt ovum 8 napot késett (lh tesztek csak időn túl lettel pozik de kb másfél héten át).


Alapvetően sok oka lehet, de bőven elég, ha nagyon szeretnénk babát, már attól is késhet, hogy nem akarjuk, hogy megjöjjön.

2020. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani volt a leghosszabb. December 6 (20 napos vérzés) és ma jött meg végre.. 57 napos ciklus 🤦‍♀️

Pcos+ir + most van egy 4 x 4.5 cm "valamim" méh mögött, ha minden jó csak egy bevérzett tüsző ami cisztává alakult.

2020. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Szerintetek nálam mi lehet ez? Terhesség azért kizárható, nem?



Szerintetek várjam meg a kövi mensit vagy mikor menjek orvoshoz?

2020. jan. 21. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:
2 hetet a szóbeli érettségi stressze miatt.
2020. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is késik
2020. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy egész hónap úgy, ahogy volt kimaradt. Intenzív sportba kezdtem.
2020. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem többször is kimaradt 3 hónapra.

Legutóbb is április legvégén múlt el, júlisban fogant a kisfiam, augusztusban teszteltem pozítivat, áprilisban fogok szülni.

Voltam orvosnál mikor még kimaradozott, nem tudták meg mondani hog ami lehet az oka.

2020. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!