Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig életkepes a sperma...

Meddig életkepes a sperma levegőn? 4 órán belül az emberi szervezeten kívül, de mondjuk meleg helyen, elvesztik megtermékenyítő képességüket?

Figyelt kérdés
Illetve ha elkenik a spermát, és nagyon kevés mennyiségben, szabad bőr felületre kerül, szinte teljesen megszarad egy kis mennyiség, az képes megtermékenyíteni egy nőt? Utólag bekerulve a hüvelybe persze

2020. jan. 22. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A levegővel érintkezve több órán át is életképesek maradnak, attól függően, hogy mennyire burkolja be őket az ondófolyadék. Ha elkenjük vagy például zsebkendővel letöröljük a bőr felszínéről, akkor másodperceken belül elvesztik megtermékenyítő képességüket.



U.i.: Kérlek, ne szexszelj!

2020. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem hogy nem sikerült szaporodnom xd

Eltelt 4 óra, aztán szét is lett kenve, gyakorlatilag már száraz is volt.

Szívesen megolnem magam, ha terhes lenne ettől a barátnőm, csak sajnos most nem tehetem

2020. jan. 22. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem lehet így terhesség, még soha nem hallottam olyat, hogy ujjazás meg ilyenektől lett volna terhes valaki, az csak dugással megy. Viszont szervezeten belül tudtommal 3-4 napig is életben marad a sperma, ezért van az, hogy tudnak várakozni a petesejtre bent a spermák.
2020. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
De undorító!Szét kened a spermát,megszárad,az utána hogy kerul a hüvelybe?🤔
2020. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex után 4 óráig nem mostál kezet/nem zuhanyoztál??? :-D
2020. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont itt a Gyakorin egy hasonló jellegű kérdés alatt olvastam a következőt: egy nő megszakítással védekezett alkalmi partnerével, és utóbbi a lány hasára élvezett. Egy óvatlan pillanatban, amikor az ürge kiment a mosdóba megmosni magát, a csaj előkapott egy fecskendőt, felszívta azzal a hasán lévő bőséges "terméket", majd mélyen feldugva a hüvelyébe, belefecskendőzte magának! 6 hét múlva már kismama volt, közölte a partnerével, hogy készülhetsz, ugyanis apa leszel!


Meglepődtem, de LÉTEZIK ilyen. Tudod... "egy nő mindenre képes azért, hogy LEGYEN gyereke, vagy azért, hogy NE LEGYEN gyereke".... ne aggódj, megoldja a barátnőd ha annyira gyereket akar.

2020. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon kicsi az esély a leírtak alapján, de hiába törölgetted papírzsebkendővel, hiába száradt meg, a többmilliónyi sperma közül újra bekerülve a hüvelybe az átlagon felüli termékeny nőnél bizony van ott még életképes sperma. 12 órán keresztül életképes sperma szinte mindig marad. Arányíts: néha elég egyetlen egy is. Ha magadról írsz, akkor a higiénia nálad elég gáz. Ha elméleti, akkor olvasd el, amit leírtam, mert ez valós tény.
2020. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!