Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap késés után és 4 pozi...

6 nap késés után és 4 pozi teszt után barnázás majd menstruáció szerű darabos vérzés (görcseim is voltak) de teszt még pozitiv. Most állt el a vérzés 2 nap után. Meg maradt a baba? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mit mondott?
2020. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Volt már kérdésem evvel kapcsolatban de bolond volt az orvos.

Azt mondta 2-3 hetes lehet (ma voltam nála először) amit nem tudom hogy számolt ki és ha nem vagyok terhes (mert nem látott semmit még) akkor hibás volt mind a 4 teszt.. Azt mondta meg szoktak bolondulni a tesztek🤦🤦.. És a vérzés normális Ő szerinte fiatal terhességnél.. 1honap utánra hivott vissza. De hogy nem megyek hozzá az is biztos

2020. jan. 23. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdődött a barnázás, akkor kellett volna már orvoshoz menned. A darabos vérzés minden, csak nem normális terhesen. Szerintem elvetéltél. De vannak még csodák...
2020. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a hcg csak később ürül ki teljesen a szervezetből, tehát vetélés ellenére is még lehet pozitív a teszt.
2020. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha darabos volt a vérzés akkor nagyon valószínű, hogy nem maradt meg a baba.
2020. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden lehet, de terhesvalszeg már nem vagy.
2020. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baba valószínűleg elment :( A teszt tovább marad utána pozitiv, mert a hcg nem azonnal ürül ki.
2020. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Es mikor brobálkozhatunk ..

Az lehetséges hogy jövő hónapban sem jön meg és egy új terhesség mert elvileg vehetjük kémiainak is nem?

2020. jan. 23. 22:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagy várjunk egy vérzést meg?
2020. jan. 23. 22:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy magán dokihoz, az majd foglalkozik is veled remélhetőleg.. Meg kelleni nézni uhn, h teljesen kiürült-e. Ha igen, még akkor is 3 hónapot szoktak mondani várakozni, de ez is orvos függő, van, aki csak egy hónapot mond. Lényeg,h meg kell néznie. És legközelebb nem ártana pl utrogestant írnia, ha sikerül,mert lehet, h amiatt véreztél, h nem volt elég hormon. De ezt mindet a dokiddal kell megbeszélni! De nem ezzel a hülyével, akinél voltál! Sok sikert, sikerülni fog majd! :)
2020. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!