Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit látni az ovulációs tesztje...

Mit látni az ovulációs tesztjeimen? Valamelyik pozitiv lehetett? Ma esti még halványabb. Képet csatolom

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 20:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2020. jan. 23. 20:58
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha volt valami akkor a 22. napon.
2020. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind negativ, egyik 2.csík sem ugyanolyan vagy erősebb mint az első.
2020. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is negativnak látom. Volt már előző hónapban pozitiv,az nagyon erősen látszott.

Még csináljam pár napig,vagy ezek szerint kimaradt a hónapban a peteérés?

2020. jan. 23. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Mikor kezdtél el tesztelni?
2020. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
30-31napos elég pontosan szokott megjönni.holnapra irja a ciklus program az ovunapomat uh tegnap v ma kellett volna pozinak lenni az lh tesztnek. Ez előtt is néztem már pár napja de azok full negativak voltak. Ezekben lehetett látni vmi csikot. jan21e ota gyüjtöm a teszteket
2020. jan. 23. 21:38
 7/13 anonim ***** válasza:

2. Vagyok, Nekem 32 napos volt ( most babát várok szóval most nem :D) én is appot használtam az ovu meghatározásra és elkezdtem használni az ovu tesztet is, amikor is kiderült, hogy a program nem jól írta az ovut, 3 napot csúszott az egész

Én digitális clearblue ovu tesztet használtam ami egyértelműen írta a legtermékenyebb napot, ami után jön az ovu, mert ezek a tesztek ovu előtt lesznek pozitívak. Ezért érdemes az első pozitív és negatív napon együtt lenni. Nekünk az első ilyen ovutesztes hónapban összejött a baba, akkor jöttem rá, hogy addig az app miatt mindig rosszkor voltunk együtt. Szóval szerintem tesztelj továbbra is, de elég 1 nap egyet használni :) Inkább a délutáni - esti órákban.

2020. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ebben a hónapban szinte pont így nézett ki az ovuteszt sorozatom mint a tiéd. Kiraktam kérdést ezzel kapcsolatba, szinte mindenki azt írta hogy negatív mindegyik. Én is annak vettem, mert előző hónapban a tesztcsík nagyon erős volt, az egyértelműen pozitív volt, ez meg nem.

Szintén 31-33 napos ciklusaim vannak.

Most vagyok 9. “dpo”-n, de szerintem nem is volt ovum, bár a derekam fájt, meg érzésre minden a megszokott volt.

2020. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem ezek mind negativak. 😔 tesztelj tovabb. En is ilyen tesztet hasznaltam,szepen mutatta a pozit,ezek meg nem azok
2020. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező mi lett veled azóta?

Nekem most pont ilyenek az ovu tesztjeim :(

2020. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!