Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step terhességi teszt...

One Step terhességi teszt mindig megbízható eredményt ad?

Figyelt kérdés
Eddig mind a két gyerekemnél ezt a tesztet használtam és mind a két esetben csak akkor lett pozitív, mikor terhes lettem. A hét elején nagyon rosszul lettem és csak, magam megnyugtatására csináltam egy tesztet, ami nagyon halványan pozitív lett. Aztán még egyet, ami szintén, aztán másnap is, és most is. 5-öt csináltam, mindegyik pozitív, viszont más teszt meg nem. Igaz nagyon halvány, de az első gyerekemnél is olyan halvány volt, hogy meg kellett mást is kérdeznem, hogy biztos ott van-e a csík. Úgyhogy most kicsit össze vagyok zavarodva, mert igazából még csak most hagytam el a ciklusom közepét, de azóta is rosszul vagyok, pedig az tapasztalatom szerint még belemagyarázásokkal is csak a 6. héttől jön... akkor most ne használjam ezt a tesztet egyáltalán, mert rossz?
2020. jan. 24. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet tegyél fel, mefnwzzuk. Nekem is volt olyan h nem voltam terhes és a Öné steppen volt egy nagyon halvanyka vonal. De attól még a tiéd lehet pozi
2020. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lh csucsra reagalt, ha most vagy kozepidoben. En is jartam igy...
2020. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont a one step es teszttel szenvedek már három hete. Vagy 10et ellőttem.

Ha van csik akkor pozitív ha nincs akkor negatív.

Alpárin hangzik. De így van.

Nem akartam elhinni de rá pisiltettem a párom is és csont negatív lett. Ne nevessetek. 😅

Ha halvány is akkor is pozitív. Nagyon érdekesek ezek a tesztek. Nekem sokkal hamarabb kimutatta mint az összes többi. Menzesz előtt 3nappal lett pozi. Én meg még csinagattam minden nap és néztem miért nem erősödik 😅😅

Hát azért mert nagyon az elején voltam.

Várj egy pár napot aztán csinálj egy clear blue- T én abban nagyon bízok.

2020. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, azért nem értem, mert eddig két terhességnél csak akkor lett pozitív, mikor tényleg terhes voltam. De ez egy jó ötlet, kíváncsi vagyok a férjemre hogy reagálna, lehet, hogy az megnyugtatna. Bírok várni még 2 hetet, akkor már más teszttel is ki tudom próbálni :)
2020. jan. 25. 19:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak, ha esetleg valakit érdekel. Most se tévedett sokat a teszt. Ismét terhes vagyok. Igaz nagyon furcsán viselkedett végig. Egy hétig kb félidőben alig látható pozitívat mutatott, aztán egy hétig egyáltalán nem. Aztán néha alig látható pozitív, néha meg teljesen negatív. Végül vettem a 29. napon egy Gmed tesztet (mert ilyen volt a gyógyszertárban), az gyengén pozitív. 3 nappal később csináltam egy digitális Clearblue-t, ami véget vetett a kétségeskedésnek, mert egyértelműen kiírta. Szóval a One Step megbízhatóságában kicsit csalódtam most, de közben mégse az. És eddigi tapasztalatom csak jó volt vele. De az igaz, hogy a kék végű néha hajlamos ilyen nagyon halvány csíkra. A zöld végű egyszer se mutatott alig látható vonalat sem. Ha valaki még vacilálna, hát ennyi infóval tudok szolgálni.
2020. febr. 18. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó voltam.

Gratulálok :)

2020. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gratulálok, és köszi, hogy visszajöttél helyzetjelentésre :)
2020. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!