Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérnék! Nem várt...

Ireallydontknow kérdése:

Segítséget kérnék! Nem várt utáni 6 napon vagyok és mai teszt negtiv viszont a reggeli hőm stabil 37, van remény? Ciklusaim 28 naposak és mindig pontos. Terhességi tünetem nem igazán van inkább a fáradtság jellemző, ma napon lett érzékeny mellem.

Figyelt kérdés

2020. jan. 26. 01:59
 1/9 TappancsMancs ***** válasza:

A Gyerekvállalás kategóriában találod meg azokat, akik kenik vágják ezt a témát.


A legjobbakat!

2020. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pontos 28 napos ciklusnál 6 nap késéssel szinte kizárt, hogy ne mutassa ki a teszt...persze előfordulhat, de pontos ciklusnál pont teherbeeséskor csúszna el a 10-20 éve pontos peteérés... valljuk be minimális az esélye.


Legaláb egy halvány pozi teszt már lenne. Sajnálom én személy szerint ilyen tények mellett nem reménykednék.


Drukkolok, hogy ne legyen igazam.

2020. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak az lett biztos hogy pozi lett a teszt es doki. Mar egzáltalán nem néztem a homet meg semmit.Hajlamosak vagyunk bekeépzelni dolgokat.
2020. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Hő akkor is fennt marad ha nem vagy terhes amíg termelődik a progeszteron és nem jön meg. A terhességet terhességi teszt állapítja meg.
2020. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Végig mérted? Nem lehet, hogy később volt az ovulációd?

Stressz miatt is késhet.

2020. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2 opció lehet, vagy később volt a megtermékenyítés, vagy a stressz miatt késik 💁‍♀️

Várok hétfőig, ha nem, ujabb teszt vagy irány a doki...pici remény van még :)

Köszönöm a válaszokat

2020. jan. 26. 14:42
 7/9 anonim válasza:
Szia végül baba volt a dologban?
2020. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne 😊
2021. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem!
2021. szept. 13. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!