Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható a negatív terhesség...

Megbízható a negatív terhességi teszt ilyenkor?

Figyelt kérdés
Aktus után 28 és 35 nappal csináltam, a két tesztelés között megjött 6 napig a mensim.
2020. jan. 27. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha menstruáltál akkor nem vagy terhes. Felesleges volt utána tesztelni.
2020. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbízható.
2020. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem megjött az első hónapban és terhes vagyok csak úgy megsúgom az elsőnek, és nem az első babám, az előzőnél nem volt ilyen.
2020. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen csak a gyakorin van, hogy valaki menstruál miközben terhes kedves 3as🙂
2020. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után kimutatja már megbízhatóan a teszt és ha amúgy is volt menstruáció, így kizárt a terhesség.
2020. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A terhesség alatti menstruáció nem létezik. Vérzgetés lehet, de az nem menstruáció, ugyanis akkor a méhnyálkahártya is leválik.


Kérdező, ha menstruációd megvolt, tesztek is negatívak, tuti, hogy nem vagy terhes.

2020. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 Azért nem csak itt... Én a gyakorikérdéseken kívül is egy létező személy vagyok :-D De 3.terhességemnél 3 esedékes menszi alatt is vérzésem lépett fel, nem is kevés... Értelemszerűen nem menszi volt, de ha nem tudok róla, hogy terhes vagyok, simán hihettem volna annak. Azt persze hozzáteszem, hogy ez extrém ritka eset és még az orvosom sem tudta az okát megmondani, de kórházban is feküdtem 18 hetesen vérzés miatt. Véreztem 4,5,8,12 hetesen is. Nem keveset.


Ettől függetlenül: kérdező, hogyha Neked megjött és a teszt is negatív, akkor nem vagy terhes. Az én esetemben a vérzés ellenére is erősödő terhességi teszteket produkáltam.

2020. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!