Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhességi teszt...

Facelle terhességi teszt mennyire megbizható?

Figyelt kérdés

Nem várt elött vagyok 4 nappal , és holnap reggel szeretném megcsinálni.

Légyszives ne jöjjetek olyannal hogy minek tesztelek ennyivel mensi elött.

Volt már missed abom is , nagyon nehéz teherbe esnem , nem vagyok mániákus tesztelő most már 1 éve probálom elengedni ezt a baba dolgot ☹

Csak most valami mégis azt sugja hogy esetleg...

Használta valaki ezt a tesztet nem várt elött ? Elvileg 10es érzékenységű.



2020. jan. 28. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretem. Ár-arány értékben a legjobb :)

Csak kimutatja a kémiait is

2020. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Jó teszt, de azért "veszélyes" a nemvárt előtt tesztelni, mert jelzi a kémiait is. Így jártam én is, aztán rendesen időre megjött :( Jobb lett volna, ha kivárom és nem is tudok róla, hogy valami elindult.
2020. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy igy jártál ☹
2020. jan. 28. 10:31
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha próbálod elengedni, akkor kényszerítsd magad, hogy ne tesztelj és várd meg a nemvárt napját. Akkor már egyértelmű lesz a teszt, nem kell keresgélni a csíkot, meg reménykedni benne, hogy talán ott van. Saját tapasztalat.
2020. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem most nemrég a nem várt előtt egy nappal délutáni vizeletből teljesen egyértelmű pozitívat mutatott a facelle. Nem tudom, négy nappal előtte van-e értelme tesztelni. Talán igen. Nekem az volt izgi, hogy egyáltalán meg tudok-e foganni, így én a kémiaival is ki lettem volna békülve. De meg tudtam :) Aztán franc tudja, megmarad-e. 4+4 hkm
2020. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Minden teszt megbízható, ha normális időben használja az ember. Szerintem is , bár megértelek, de a magad érdekében ne tesztelj idő előtt , mert sem egy negatív sem egy pozitív teszt nem jelent úgymond semmit ilyenkor még, úgyhogy úgyis benned lesz a nagy kérdőjel utána, sőt esetleg csalódsz is
2020. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Én is facellet használok, eddig nem volt még pozitív teszten. De én is a menni előtt teszteltek mert szeretném tudni a kémiai is. Én úgy látom, ha valakinek egymás után pl van 3 kémiai terhessége akkor abból le lehet szúrni hogy a petesejt meg tud termekenyulni viszont nem tud beagyazodni. Annak pedig esetleg a doki tudhatja az okát, lehet nem elég vastag a mehnyalkahartya.. vagy bármi.

Én is szeretem tudni előre, de lehet meggondolom magam ha így járok és aztán megjön. Sztem ezt mindenki maga dönti el.

2020. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Menni=mensi, bocsi
2020. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Jó kis teszt. Nekem 12. dpo-n este lett pozi. És elég szépen látszott.

Holnap hányadik dpo? A 12-t megvárnám mindenképpen. Szurkolok

2020. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nevárt előtt 4nappal pozitív volt ez a teszt és másik is ikrekkel.
2020. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!