Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menzesz előtti napon...

Ha menzesz előtti napon védekezés nélkül együtt voltunk, de másnap megjött, van esély, hogy mégis teherbe estem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. De hogy megnyugodj 2 hét múlva csinálj egy tesztet☺️
2020. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem aggódom, ha jönne a baba, szeretettel várnánk :)
2020. jan. 28. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor drukkolok😊
2020. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menzesz előtti napon honnan a bánatból lenne érett éppen kiszabadult petesejted? Nem vagy és nem is leszel terhes. Ha véletlen nem lett volna középidőbeb ovud, csak egy nappal mensi előtt, akkor is csak két hét múlva lennél terhes, de ez mint a fehér holló ritka jelenség... mellesleg a leváló méhnyálkahártya is gátolja a dolgot...
2020. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is pont így gondolom, csak annyi "érdekes" történetet olvas itt az ember lánya, hogy már a biztosban sem lehet biztos 🤣
2020. jan. 28. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazad van kedves kérdező! 2 hét múlva tesztelje, mert sosem tudni!! 🙂
2020. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4-es válaszolónak üzenném, hogy én akkor fogantam, amikor anyukám éppen menstruált! ;)
2020. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint írtam, ritka mint a fehér holló, tehát nem nulla az esély. De épeszű embereknek nem jut eszébe a terhesség ilyen esetben. Mint azok akik azon agyalnak, hogy negatív a tesztem megvolt a mensim még is terhes lennék? Teljesen mindegy, hogy 100 ezerből 1-nek volt ilyen... alapból nem erre gondolunk... ennyi erővel minden nap mikor átmegyünk a zebrán gondolkodjunk azon, hogy ej, lehet elüt egy autó... mert gyakrabban ütnek el embereket mint, hogy mensi közelben teherbe essen egy nő. Bocsánat hogy kifakadok ezen, csak annyira rémisztő látni, hogy egyre többen nincsenek tisztában azzal, hogyan működik az egész fogantatás dolog. Tudjuk, hogy van sárga és zöld alma is, de az almáról a piros jut eszünkbe. Vagy patadobogásról a ló nem pedig egy zebra... Ezek a dolgok pont ilyenek. Tényleg bocsi.. és tudom, hogy vannak fura dolgok, anyukámnak két hónapban is vérzése volt mensi időben, pedig már orvosilag igazolt volt, hogy terhes velem...de vérzés alatt nem arra gondolok, hogy terhes vagyok, hanem arra, hogy na megint nem sikerült. És igen nekünk is 7 év kellett a kis csodánkhoz...
2020. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!