Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Év elején 7 napos tisztító kúràt csináltam, a fogamzásgátlót este vettem be, és délelőtt volt hasmenésem napi 2-3szor. Utána a barátommal együtt voltunk 4 napjára, és véreztem utána, ez az ovulációm után 4 nappal volt feltehetőleg. Rá 5 napjára 2 napig véreztem, majd utána napokban is kicsit. 22-én kellett volna neki megjönnie elméletileg, ha az előző nem menzesz volt.4 tesztet csináltam 22. e után. Tüneteim nincsenek, negatívak lettek a tesztek, sok stressz ért mostanában, tovàbbà vérszegény vagyok és vashiànyos.Az idegtől fàj a gyomrom. Lehetek mégis terhes?

2020. jan. 28. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy, de mindenképpen menj el orvoshoz, ha össze-vissza vérzel fogamzásgátló mellett is.
2020. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen ovulációról beszélsz te fogamzásgátló tabletta szedése mellett? No meg milyen menstruációról?


Csodás, hogy te is csak szeded azt a bogyót, de pukikád sincs arról, hogyan is működik... Aztán csodálkozol, a terhes leszel.


Igen, lehetsz terhes. A köztes vérzés valószínűleg azért jelentkezett, mert nem hatott a tabletta.

2020. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!