Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti, akiknek sokadjára sikerült...

Ti, akiknek sokadjára sikerült csak teherbe esnetek, miben volt más az az alkalom? (napszak, póz, közérzet. Bármi érdekes lehet)

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
10 hónap utàn nem foglalkoztam az egésszel, el voltam keseredve hogy nem sikerül. Már a mobilos appot se figyeltem mikor lesz ovum, mikor leszek termékeny. Vagy hogy mikor jön meg. Már nem érdekelt, bele untam. Úgy voltam vele, átlépjük az egy év próbálkozást és elmegyünk mind a ketten dokihoz segítségért. Egy hónappal késöbb elmentünk nyaralni. Jól éreztük magunkat, teljesen el tudtam lazulni szex közben mert már nem gondoltam a babára. Utána késett a mensim. Mindig 1-2 napot csúszott, de akkor egy hetet és furán éreztem magam. Nem hittem benne. Párom zavart el tesztet venni. Amúgy 10 hónapon át mindig előre megvettem... mikor megcsináltam negatívra számítottam, de egyből megjelent a csík. Nem akartam elhinni hogy végre kettő virít rajta szép vastagon. Májusban szülök.
2020. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy új pasi, pedig rendben volt egészségügyileg az exem...
2020. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
6 évet vártunk az elsőre. Semmi nem volt más, ugyanaz a 2 ember, ugyanaz a vágy, ugyanúgy ettünk, aludtunk, ugyanott dolgoztunk, ugyanannyira szerettük egymást és ugyanannyira vágytunk a kisbabára. Akkor volt itt az ideje. 😊
2020. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Semmi változás nem volt, minden a megszokottak szerint történt.
2020. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Hőgörbéztem és ovuteszteltem is, és jókor voltunk együtt. Ennyi. Én rá voltam pörögve, tehát én ellenpélda vagyok arra, hogy "ne pörögj rá, és majd akkor sikerül". Nekünk akkor jött össze, amikor a legjobban figyeltük, hogy mikor van ovu.
2020. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
11 hónap után, 2 hónap vitamin és inofolic szedés után egy felújítás küszöbén, nem gondolva semmire csak együtt voltunk.
2020. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ovuteszttel sikerült. Amíg kalkulátorokkal és naptárakkal próbáltam belőni, addig nem jött össze.
2020. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

5év után mikor csak egyszer tudtunk együtt lenni a ciklusban... még a mensim is több napja késett, annyira tudtam, hogy esélyünk se volt babára az egy alkalom miatt, hogy észre se vettem a mensi hiányát. Ikrekkel lettem terhes, sajnos nem maradtak velünk....


Rá két évre miután kiderült már minden, pajzsmirigy gond, és IR kaptam gyógyszert és arra törekedtem, hogy fogyjak le és javuljon az eredményem és figyeltem a diétát, meg a doki is biztatott, hogy na fél év után hipp hopp meglesz a baba (addigra hat a bogyó), harmadik hónapban terhes maradtam :) Szóval nálam mindkétszer az jött be, hogy eltereltem a figyelmem... máson agyaltam, tudtam, hogy na most nem lesz baba, de majd máskor igen. De inkább az alapbetegség kezelése volt a nyerő, legalábbis nálam :)

2020. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másfél év próbálkozás után olvastam valahol, hogy jót tesz férfiaknak nőknek is ilyenkor jó nagy adag E vitamin. Vettem brutál erőset. Akkora dózis volt, hogy kemo után stb ajánlották ilyen dózisban szedni. Fogalmam sincs ettől siketült e végül, de abban a hónapban tethes lettem. Nem szedtük minden nap azért, kb heti 3x-4x.
2020. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 honap utan amikor a legkevesbe stresszesen gorcsoltem ra (epp felujitottubn így idom sem volt ragorcsolni), na akkor jott ossze. Ez volt a 3.terhessegem. Elso 2.honapban jott ossze. Masodik pedig az elso na jol van vedekezzunk megszakítással ciklusban. 😀
2020. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!