Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt milyennek kell...

Peteérés előtt milyennek kell lennie a méhnyálkahártyának?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon, menstruáció után 1 héttel és ovu előtt 1 héttel vagyok, az endometrium 3 mm. Nem vékony? Ovu után kell vastagodnia?!

2020. jan. 30. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ovulációig folyamatosan vastagodik. Utána meg beagyazodik a petesejt(zigóta) vagy nem.
2020. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon vékony volt minden hónapban, mult hónapban félidő után is csak 4-5 mm... remélem még vastagodik 6 nap van ovuig, habár a peteérésemmel is gond volt
2020. jan. 30. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
De, nagyon vékony. Lombiknál csak akkor indítják be az ovulációt, ha a nyálkahártya elérte legalább a 8mm-t, különben esélytelen a megtapadás.
2020. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 mm-től már jó, nekem ezt mondták lombiknál és igazuk lett, mert sikerült elsőre. Nekem petesejt leszívás (azaz ovuláció) után 2 nappal a beültetéskor volt 8 mm. Ha ennyire megvastagodna neked, már akár jó is lehetne.
2020. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De gondolom még 5- 6 nap alatt vastagodik?!
2020. jan. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!