Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. ciklus napon tüszőrepedés...

10. ciklus napon tüszőrepedés mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ciklus követésem van. Ciklus 3. napjától 5 napig clostit szedtem 5*1 et. Hétfőn voltam dokinál ciklus 10.napján aki látott egy dominánsz tüszőt jobb oldalt 22 mm volt. Másnapra visszahívott. Kedden már nem látta csak a folyadékot és az összeesett tüszőt! :) Előtte nap és utána nap együtt voltunk férjemmel (3. babával próbálkozunk ).

Viszont a nyálkahártyám 7 mm volt így mondta hogy kellett elkezdenem 3*2 Utrogestant. (ettől nagyon rosszul vagyok bevétel után kb. 1 órára, de túlélem :)

Néha görcsölget a hasam picit. Szerintetek jövőhét szerda fele így lehet már tesztelni? Nincs normális ciklusom egy ideje így nem tudom mikor kell megjönnie.


2020. jan. 30. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon korai 5-6 nap, ha beágyazódott. Esetleg a legérzékenyebb teszttel.
2020. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb. két héttel a tüszőrepedés után érdemes először tesztelni. Szurkolok! :)
2020. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igen a Dr. nő is azt mondta hogy tesztelni majd 10-12.én lehet, de férjem szülinapja 7.-e és olyan jó lenne addig tudni :)
2020. jan. 31. 08:18
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Ma vagyok dpo 9.nap és barnazgatok 😔

Valaki volt hasonló helyzetben? Lett belőle baba?😔 A barnazas hol egy két csepp csak viszont néha mikor megtörlom magam ilyen nyàkos barna néha darabos. Furi..😔

2020. febr. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!