Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Ciklus zavar" vagy terhesség?

"Ciklus zavar" vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi. Az a helyzet, hogy ráálltunk élesben a baba projektbe, viszont most elég furcsa a ciklusom (28napos) és ezt nem tudom hova tenni. 3 hónapja elkezdtem szedni a dm mama vitaminját, hogy feltöltsem a szervezetem, mert megbeszéltük, hogy 2020 legyen a mi évünk. Na most az a helyzet, hogy minden hónapban érzem az ovulációt, bőséges nyákkal és petefészek fájdalommal 14-15. nap, most semmi. Ehelyett barnás pecsételés, 0 nyák, semmi fájdalom. 14. nap voltunk együtt, meg menzesz után első nap, ami kb 7-8. nap lehetett. A kérdésem igazábó annyi, hogy a ciklus elején megfoganhatott, és azért nincs nyákom, vagy szimplán más lehet a ciklusom és ovulációs pecsételés lehetett? Vagy eleve az ovulációm maradhatott ki? A nyák elmaradása piszkálja az agyam. Tudom, tuodom minden ciklus más, minden nő más, nem azt várom, hogy fejtsétek meg mi bajom lehet, viszont tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm és bocsánat, hogy hosszú lett.
2020. jan. 31. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barna maszatolás éppen hormonzavar, progeszteron hiány miatt is lehet...
2020. jan. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Vegyük sorra, rakjunk itt rendet.

-a 28 napos ciklusnál nincs normálisabb.

-a peteérés nem mindig jár nyákkal.

-ha ciklus elején foganna attól még lehet nyák, ill ha megfogan ciklus elején akkor pedig akkor volt peteérés.

-a barnázás progeszteronprobléma amit helyre kell rakatni mielőtt babát szeretnél

2020. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Barnázásra azt olvastam, hogy lehet ovuláció is. Progeszterin hiányt akkor jelez, ha mensi előtt pár napig tart. Ezekkel nem okoskodni akarok, csak ezt olvastam
2020. jan. 31. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Tipikusan az a kérdező vagy, aki csak azt a választ fogadja el hogy "terhes vagy". Okoskodás ide vagy oda.
2020. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ismerwtlenül megítélsz, el kwll, hogy keserítselek, nem az ilyen kérdezők táborába tartozom, egyátalán nem gondolom, hogy az lennék, tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Mivel ez az első olyan alkalom, hogy ovukor fájdalom helyett pecsételést tapasztalok... De ha jól emlékszem írtam is a kérdésemben, hogy TAPASZTALAT😉

Te me tipikusan az a válaszoló vagy, akinek nincs jobb dolga mint találomra belaállni valakibe. Puszipá😘👎

2020. jan. 31. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ketten írtuk a tapasztalatot hogy a barnázás mit jelent...ennyi.
2020. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!