Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mind a két petevezetékem...

Mind a két petevezetékem elzáródott. Műtét kinek segített?

Figyelt kérdés
Van már egy 4 éves lányom akkor is csináltak HyCoSy vizsgálato akkor minden om volt. Most mivel nem estem teherbe átjárhatóságin kiderült mind a két petevezeték elzáródott. Két hónap mulva mwgyek laparoszk. műtétre. Szerintetek sikerül megnyitni?

2020. febr. 1. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. Erre nincs biztosíték.
2020. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 6 éve átjárható volt mind a kettő akkor csak nincs nagy baj?
2020. febr. 1. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

6 éve... az tudod mennyi idő? Pl egy fertőzéstől vagy endometriózistól úgy összenőhet ennyi idő alatt, hogy nem lehet megnyitni. Ne így legyen, de készülj fel erre is. Akkor meg csak a lombik jöhet szóba. Én inkább olyat hallottam, ahol nem sikerült megnyitni, mint ahol igen. Bár én meddőségibe jártam, ahol meg ugye már azok vannak akikkel gond van. De az, hogy 6 éve jó volt az nem jelent semmit.

Kicsit más, de azért írom le hogy el tudd képzelni mire gondolok. Nekem 2 évvel mielőtt elkezdtük a meddőségi kivizsgálást és kezeléseket, még volt peteérésem egy megtalált 2016-os lelet alapján. 2018-ban már nem. 2019. júniusában lombikkal sikerült teherbe esnem, tüszőérlelő injekciókkal.

2020. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ és gratulálok neked!! Mivel vidéki vagyok így a lombik elég körülményes lenne de nem vagyok ellene. Előtte mindent meg szeretnék tenni. A doki azt monta "kitágítja" a csatornákat.Azt is mondta még hogy két lehetőségem van teherbe esni. A lombik vagy a lapar műtét. Mondta hogy műtét utáni menstruáció után lehet probálkozni a terhességgel. Nem is voltam elkenődve pozirívan álltam a dologhoz. DE AZ A HÜLYE INTERNET! olyan sok rosszat olvastam. Azóta kész vagyok...
2020. febr. 1. 16:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi értelme nem volt a műtétnek. Ráadásul a covid miatt csak nyáron csinálták meg. Műtét sikerült de hat hónap múlva se lettem terhes. Ismét elzáródott. Most lombikra járunk két nap múlva már beültetés. Másfél évet elb..unk.Egyből ezt kellett volna.
2021. aug. 20. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Azóta mi a helyzet kérdező? Hogy haladtok a lombikkal? Sikeres lett?

Sajnos ma voltam átjárhatóságin, nekem is el van záródva petevezetékem :(

2023. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsőre sikerült. Minden gyorsan megy. Kettőt ültettek be és mind a kettő megtapadt. 12 hetes ultrahangon kiderült egyik baba beteg. Sajnos neki meg kellett szakítani a fejlődését. Majd bele pusztultam! A másik baba miatt itt volt bennem ő is 9 hónapig.
2023. jún. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!