Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régóta próbálkozunk a párommal...

Régóta próbálkozunk a párommal. Lehet, hogy már pszichés, de minden tünetet produkálok, a teszt mégis negatív. Volt akinek csak jóval később mutatta ki a teszt a babát, mint a nemvárt?

Figyelt kérdés
Tüneteim: gyomorégés, 37-es hő, eres mellek, nagyobb mellbimbó, fogínygyulladás, fáradékonyság ja és késik 6 napja. Aznap mikor meg kellett volna jönnie görcsöltem, de nem a szokványos módon, alig tudtam elaludni tőle. Azóta semmi, se barnázás se görcs semmi. Tudom, hogy mindenki csak találgatni tud, nem azt várom, hogy előkapjátok a varázsgömböt... Hasonló, személyes élményekre lennék kíváncsi, hogy annak mi lett a végkimenetele. Ettől függetlenül jövő héten kérek időpontot dokihoz, úgyhogy ne savazzatok.

#terhesség #késik mégis negatív
2020. febr. 2. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 31. napom lett meg az első nagyon nagyon halvány pozitív tesztem, viszont én szinte biztos vagyok benne, hogy később, valamikor a 20. nap körül, volt a peteérésem.

Szóval szerintem ha később volt peteérésed, mint általában, akkor esetleg lehet, de én nem fűznék hozzá nagy reményeket.

Főleg mert én is produkáltam minden féle tünetet a sok negatív teszt mellett.


Amúgy nekem a tünetem a pozitív teszt előtt egyedül érzékeny/fájó mellek voltak, és inkább valami hormonális dologra gyanakodtam, mint terhességre, de azért a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet :)

Azóta pedig fejfájás, másnaposság érzés, és simán el tudok már este 8-9 felé is aludni (normálisan 12-1 körül mentem aludni), étvágytalanság, émelygés. De ez mindenkinél változó szerintem.

2020. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nap késéssel lett csak pozitív. Azóta a 34. hétben járok.
2020. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem sokat tudok a kései peteérésről, de elképzelhető akár az is, hogy amit én menstruációs görcsnek éreztem a nemvárt napján az beágyazódás volt? Eltolódhat ennyire?
2020. febr. 2. 16:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amit Te éreztel, épp a tuszorepedes volt!
2020. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én voltam úgy, hogy pszichèsen minden tünetet produkàltam, de úgy, hogy még a méhen is nőtt, hasam, hànyinger, minden egyéb tüntettel. Csak az uh-on derült ki hogy nincs baba. Nem tudom nálad mi okozza, csak leírtam, hogy van ilyen. Kitartást!!!
2020. febr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésképp kérdem, de a fogínygyulladás mióta tartozik a terhes tünetek közé?


Amúgy ha nem rendszeres a mensid akkor simán lehet később pozi a teszt.

Rendszeres szokott lenni?

2020. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom neked a legnagyobb jóindulattal, hogy engedd el magad. Ezt nagyon nehéz, én is és még ezer nőtársunk is tudja, hogy nem úgy megy az. De sokmindent tehetsz. Ne olvasgass a terhességről vagy babákról, ne fórumozz terhes témában és ne beszélgess erről ha csak valaki nem konkrétan kérdezi. Ha 3 hónapig mérted a hőd és rendben van a görbe akkor nem kell minden hónapban mérni. Lh teszt mehet persze, hogy azért tudd mikor van ovu. De próbálj meg mindent kiiktatni ami terhességel kapcsolatos. Mert már belejojóztál és így nem fog menni. Komolyan jót akarok. Lehet a menstruációd is ezért késik. Jön a tavasz a Valentin nap tervezz programokat, rendezd át a lakást meg ilyenek. És ha nem ezen pörögsz jönni fog. És ne hidd, hogy nekem elsőre összejött. Mindkettőre vártunk és mind a kettő akkor jött össze amikor káosz volt az életem és azt se tudtam mikor kellene megjönnie. Szóval ezért tanácsolom ezt. Kitartás. :*
2020. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo! Teljesen egyetertek! Nekem 5 nap van a nemvartig. Nyugis vagyok,megjon megjon nem nem. Nem keresek tuneteket,ami van is,nem tudom be a babanak,mert beleelni magam nem jo...csalodas..Neha felkeveredek persze ide,de ennyi.
2020. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Helló mindenki! Igen, én is érzem,hogy túlgörcsölöm a babatémát és igen a fogínygyulladás is lehet előjel,de az az igazság,hogy annyiféle tünete lehet egy terhességnek,hogy szerintem,ha a nemvárt napján két cukrot teszel a kávédba, pedig eddig eggyel ittad,akkor az is jel. :D Amit a történetből kihagytam,hogy két évvel ezelőtt voltak cisztás panaszaim,hol az egyik oldalon volt hol a másikon, amenstruációm mindehez mag a katasztrófa, hol volt hol nem, barnázás egy hétig aztán egy hétig szó szerint elöntött a vér. Kaptam progeszteront és rendeződött a dolog és viiszatért a normális ciklusom, egész 2019-et szépen a nagykönyv szerint végig mensiztem 30 napos ciklusokkal, 1-2 nap eltéréssel max. Jelenleg lassankét hete késik, teszt negatív, úgyhogy azt sejtem újraindul a cisztamizéria. február 28-án megyek dokihoz.... Beszéltem pár barátnőmmel, többnél volt,hogy csak 2-3 hét késés után mutatta ki a babát a teszt,de nem akarom magam ezzel álltatni tovább. Mindenkinek köszi,aki válaszolt!
2020. febr. 9. 12:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! 1 biztos; ha a tüneteidet terhesség okozza, azt a teszt kimutatja, hiszen a tünetekért a hcg emelkedett szintje felelős! Én is minden hónapban “beképzelem” a tüneteket, 6 hónapja mindig mást és mást! Fogalmam sincs hogyan lehetne nem ezen kattogni.
2020. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!