Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert 2 naponta ajånlja...

Miert 2 naponta ajånlja mindneki hogy teszteljek? Ma csinaltam egy tesztet amin csak en latom a nagyonn extra 2. Csikot. Holnap ha csinalnek ujat nem erosodne?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert kétnaponta duplázódik a hcg
2020. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De erősödne. Tesztelj holnap nyugodtan. Igen két naponta duplázódik, de ha baba van akkor valamivel erősebb lesz már a holnapi. Sok sikert
2020. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz holnap, de a holnaputáni sokkal erősebb lenne ha baba van. De miért nem várod meg hogy elmarad e a menzesz?
2020. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megvarom mostmar azt a 2 napot.... de nagyon nehez... mert szeretnek mar babat ..es hiba probalkozunk sokadik honap utan sem sikerul..
2020. febr. 3. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
En az elso halvany csik utan minden nap teszteltem, mert nem hittem a szememnek hogy komolyan terhes vagyok :D kb 7-8 napon at, hol reggel, hol delutan, es egyre jobban erosodtek a csikok.
2020. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 os valaszolo , es mennyire volt az elso halvany? ..... lehet oda kepzelem.... mert senki sem latja
2020. febr. 4. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:

A menzeszem elso napjan mikor meg kellett volna jonnie volt az elso halvan csik, olyan halvany hogy azt hittem csak szaradadi csik es aznap meg dphanyoztam. Masnap is halvany volt de erosebb mint elso nap. Na itt mar leesett a tantusz.


Menzesz elotti nap total csikmentes volt.

2020. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező?
2020. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!