Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek orvoshoz? (rendsz...

Mikor menjek orvoshoz? (rendszertelen menstruáció, pozitív teszt)

Figyelt kérdés

Mindig is rendszertelen volt.

Nyáron volt egy vetélésem. 7-8 hetesen ment el.

Legutoljára dec. 10-15 között volt meg. Azóta semmi.

Pár hete csináltam egy tesztet, negatív. De nem emlékszem pontosan mikor.

Ma reggel megint csináltam, mert csak feszült a mellem, de nem akart megjönni és pozitív lett :D

De most nem tudom, hogy akkor hány hetes lehetek.

Mikor menjek dokihoz? Fog látni valamit, ha most elmegyek. Első babánál utrogestant kellett szednem. Lehet már most is el kellene azt kezdeni? De mindenhol azt olvasom, hogy 6-7 hetesen kell menni először.

Tanácstalan vagyok :S


2020. febr. 4. 09:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehetsz már dokihoz.
2020. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már bármikor mehetsz. A menzeszed szerint 6-7 hetes vagy már.
2020. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is izgultam, így 5 hetesen már mentem. Volt petezsak szikholyaggal.


En is kaptam progi pótlást, mert abban a hónapban pont voltam vérvételen a pozi teszt előtt 8 nappal és kevés volt.


A lényeg h én élmennek a helyedben, ne azon a 10 ezer forinton múljon, ami egy átlag magán ár

2020. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy, nem a pénzen múlik! :) nagyon boldog vagyok, csak nehogy ne lásson semmit vagy valami. Azért gondoltam várni, viszont gondolom megint kell utrogestan!

Köszönöm mindenkinek! Felhívom :D

2020. febr. 4. 09:15
 5/35 A kérdező kommentje:

#2-es!

Ha ilyen rendszertelen akkor is úgy számolják? Akkor a pár héttel ezelőtti hogy hogy negatív volt. Én azt hittem, akkor utána jött össze a baba.

De nem értek hozzá :D

2020. febr. 4. 09:16
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

Mar mehetsz szerintem. Nekem is rendszertelen menzi mellett fogant meg a kisfiam, elso uh-n 6 hetesnek mondtak (menstruacio szerint 9 hetes volt), vissza kellett mennem 2 het mulva, hogy meggyozodjunk rola, hogy a megfelelo utemben fejlodik. Holnap lesz 3 hete, hogy megszuletett :)

Ilyenkor egyszeruen uh meretek szerint szamitjak a terhesseg idejet, nem utolso menstruacio elso napjatol.

Gratulalok es boldog babavarast kivanok!

2020. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Habár én nem vesztettem eöl babát, de én az elsönél olyan ideg voltam, hogy elveszthetem, hogy úgy döntöttem, hogy a másodiknál csak akkor megyek dokihoz mikor 10 hetes leszek(elsö kötelezö vizsgálat), és ha közben elmegy akkor elmegy, de mégegyszer nem csinálom végig azt az idegörlö 5 hetet(végig enyhén véreztem).

ìgy is tettem, és 10 hetesen már egy késsz babát láttam az UH-n, és ez megnyugtatott.


Ha nem akarsz elmenni még mert úgy érzed, hogy az aggódás akkor még nagyobb lenne, akkor várjál még 2-3 hetet minimum.

2020. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

A jövő hétre gondoltam, hogy elmegyek. Vagy 20-ára találtam nála időpontot. Az más soká van szerintetek? :D

Igen, én is félek hogy végig aggódom, az előző miatt :(

2020. febr. 4. 09:23
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz későn.
2020. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
25%
Mivel nekem is volt már egy vetélésem, így én a menstruációm elmaradásának napján már mentem is! Akkor volt már egy pozitív tesztem és nem vártam volna heteket vele. Kaptam is Utrogestant, megérte elmenni, még ha nem is látott a vastag méhnyálkahártyára kívül mást.
2020. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!