Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amazon plus terhességi teszt....

Amazon plus terhességi teszt. Rémítő eredmények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van köztetek olyan aki használt már ilyen tesztet? Ma reggel teszteltem egy negatívat, egy órán keresztül nézegettem, hogy lesz e belőle pozitív, de nem lett. Erre, most délután 4kor ránéztem és megjelent a második csík is irtó halványan és már ki száradt a teszt. Sok helyen olvastam, hogy ez ilyen fajta. Ha kiszárad megjelenik a második csík is és még sem jelent pozitív eredményt. Nektek mik a tapasztalatok?
2020. febr. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvan, hogy meddig értékelhető az eredmény, max 5-10 perc utána kuka és akkor nem kell rajta filózni. Esetleg tölts fel róla egy képet, de biztos száradási csík, főleg ha színe sincs.Én a negatívokat nem néztem meg később úgyhogy érdemben nem tudok hozzászólni, de mikor terhes voltam időn belül jött ki rajta a két csík.
2020. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Az a rémítő, hogy nem tudod felfogni, amit a használati ír. Minek nézegeted fél nap elteltével? Meg se kérdezem, miért nem dobtad ki...
2020. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges időn túl értékelni.
2020. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudnak reagálni egyes emberek, elképesztő!

Van, hogy időn túl is valós eredményt mutat, nem egy ilyet hallottam már, de ez az olcsó alis teszt nagyon vacak, azon valószínűleg csak száradásgi csík látszik. Veheted negatívnak.

2020. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hű, négyeske, elképesztző, tényleg, máglyára velünk, mert van agyunk.

Miután egy órát nézegettél egy tesztet, kukázod. HA normális vagy. Nem nézegeted még fél nap múlva is.

2020. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!