Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van a terhességnek?

Mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Múlthéten kellett megtörténnie a peteérésemnek,a hét elején meg is volt a tojásfehérjés nyúlós nyákom.A hőm végig 39.5 és 36.3 között ugrált reggelente.Péntek reggel felugrott a hőm 37.00ra és azóta is tartja ezt a számot egy-két tized ugrálással.

Szombat délután együtt voltunk,de a hő ugrása azt jelenti ,hogy pénteken megtörtént az ovuláció és utána már nem eshetek teherbe? (nem szeretnék teherbe esni,pharmatexxel védekeztünk mert sajnos más megoldás eddig nem volt jó,mivel tudom hogy nem a legjobb módszer ezért figyelem mindig magamon a jeleket,hogy az ovu környékét elkerüljük.)

Normális válaszokat kérek hogy akkor a hőm ugrása mit is jelenthet.Előre köszönöm!



2020. febr. 5. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem kb 2 napig rendesen termékeny vagy,szóval ha pénteken ovud volt szombaton még termékeny vagy, a pharmatex pedig nem igazán védekezés esetleg kiegészítő védekezés, nagyon sokan esnek teherbe mellette

Ha elment benned a párod akkor aggódhatsz

2020. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ment el bennem a párom, pharmatex hasznalata mellett soha. :) de ha penteken kiszabadult a petesejt akkor az 12-24 oraig megtermekenyitheto szoval szombatra mar elvileg nincs ra sok esely nem?

Mar annyi mindent olvastam hogy osszezavarodtam ezert irtam ide. :)

2020. febr. 5. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem lehetsz 100% - ig biztos benne hogy melyik nap melyik órájában történt nem igaz?
2020. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem persze, de úgy tudom, hogy a megemelkedett hőmérséklet azt jelenti, hogy az ovuláció megtörtént vagy is az érett petesejtnek kikellett szabadulnia előtte lévő órákban. De akkor, hogy is van ez? :)
2020. febr. 5. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderül pár hét múlva
2020. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!