Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. ciklusnapon 9mm mehnyalkah...

17. ciklusnapon 9mm mehnyalkahartya, és felritkulás látható. Uh alapján 14,15 napon lehetett a tüszőrepedés. Jobb petefeszekben latszodik egy 2,9 cm ciszta. Bajt jelezhet a felritkulas? Babához nem túl korai ez? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 14:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A felritkulás már a terhesség kezdete! Gratula 🙂
2020. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs az az orvos aki látná bármit alig 3 nappal tuszorepedes után.
2020. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.☺️

Na igen én is így vagyok ezzel mind az utolsó válaszoló. Kicsit furán állok ez előtt.Én is azt gondolnám, hogy ez korai.

Bár igazad lenne, első válaszoló. ☺️


Esetleg mas oka is lehet ennek?

Bár a nődoki is azt mondta,hogy lehet korai terhesség, de ennyire korai? 😁 Mai tesztem negatív, azért kellett tesztelnem, mert progeszteron pótlást kapok előzmények miatt, és így napi 2x1 az adag ha pozitív lett volna akkor a ciszta miatt emelt lett volna az adag.

Ciszta okozott valakinél ilyet?

2020. febr. 5. 14:49
 4/25 A kérdező kommentje:

Valaki hasonló cipőben? 😒

???

2020. febr. 5. 15:30
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan esetleg nem lehet, hogy korábban volt a tüszőrepedés? Amúgy ha felritkulást lát, akkor olyan 4 hét környéki terhességről kéne beszélni, de nem tudom a nyálkahártya vastagsága az mennyire jó a 9mm-el hozzá, mert én terhesen viszonylag későn mentem először orvoshoz.
2020. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Peteérés megfigyelés volt 12. naptól. Így számok alapján kb 14, 15 napon lehetett a tüszőrepedés.

Beágyazodás környékén nem lehetséges a felriktkulas?

2020. febr. 5. 16:35
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Beagyazodas az ovuláció utáni 7. Napon kezdődik. Uh nem lát még semmit
2020. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Senki nincs 😔 aki közép idő után kicsivel uh.an felritkulas látható és baba volt?
2020. febr. 5. 17:50
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Senki nincs mert biológiai képtelnség. Tüszőrepedés után a petesejt utazikés, 12 órán belül megtermékenyül, majd 2 nap mire eljut a helyére a megtermékenyített petesejt és elkezd beágyazódni ami 7-12 nap. Ha az befejeződik, akkor kezd felritkulni körülötte a szövet. Ez már az esedékes mensi ideje, innentől pár napig felritkulás van.


Mivel uh követés volt így 100%, hogy perpill nem vagy terhes, de lehet egy hét múlva az leszel. Tessék türelmesnek lenni. Senki kedvéért nem fog a biológiai folyamat dupla sebességgel zajlani.

2020. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nyilván ezzel tisztában vagyok köszönöm, csak ha mindez biológiai tény, akkor mi okozhatja ezt hogy közép idő után pár nappal látszódik?

Ciklus elején lehetett mar egy tüszőrepedés, vagy az is képtelenség, hogy kettő legyen, lehet hülyeség amit kérdezek, de nem találok semmit ezzel a felritklulassal kapcsolatban.mindenki azt írja hogy a nem várt mensi ideje körül jelentkezik ez, de akkor mi okozza közép idő után?

Létezik olyan hogy cikluson belül két tüszőrepedés elején és esetleg közepén?

Persze tudom h türelmesnek kell lenni de ha tudnád min mentem keresztül talán te is türelmetlenül érdeklődnél minden lehetséges információ után. Nem beszélve arról hogy ha nem terhesség, akkor nem lehet valami bajom ami miatt ez van, mar ez is eszembe jutott?! 😒 Tehát azért nyugtalanít.

De mindenkinek nagyon köszönöm.

2020. febr. 5. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!