Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet vérzés után 3...

Mitől lehet vérzés után 3 nappal 9mmes az endometrium?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit kavifántos a történetem, van is róla kérdés. De most leginkább az érdekelne, hogy mitől lehet 9mmes az endometrium, annak ellenére, hogy rendesen darabosan megvolt a vérzésem? Igaz, késett egy hetet, meg volt pozi tesztem is de megjött.

Nem kellett volna jobban leválnia? Normális hogy ilyen vastag most is?



2020. febr. 5. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Bem normális, de nekem ia mindig ilyen vérzés után. Előtte meg 18-20 mm.
2020. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azta... orvos nem mondott rá semmit?
2020. febr. 5. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat, csak azt, hogy nem normalis, meg nagyon vastag. :D

Csináltak kétszer kuretet emiatt, annyit adott ki a szovettan, hogy hormonalis, bar ezt elotte is tudtuk. De nem tud vele se endokrinológus, se nodoki semmit kezdeni. Kuret utani ciklusban is ujra mindig ilyen vastag.


Szerintem ha neked nem mindig ilyen vastag, a következő verzesed (ha lesz :), valoszinuleg erosebb lesz, és ennyi.

2020. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért fura, mert 6.dpotól halvány pozi tesztjeim voltak. Elöntött a vér, de a mensi 3. napján még erősebb pozi volt a teszt, mint előtte. Elmult a vérzés, aztán hasfájás, görcsök stb megmaradtak, de volt hogy lábraállni nem tudtam. Ezért mentem ma be az ügyeletre és ott mondta a doki.. furcsálltam, mert hó végén szokott 5-7mm lenni nekem... elküldött hcg vérvételre mert furcsa neki hogy mi történik
2020. febr. 5. 17:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, egy hlt késés után kezdtem vérezni, ez kimaradt és azóta az utolsó teszt negatív lett
2020. febr. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!