Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden menstruáció előtt már...

Garainé Erika kérdése:

Minden menstruáció előtt már 2 héttel nagyon fáj a mellem hogy hason sem tudok feküdni, most 4 nap van a nemvártig de semmi mell fájdalom lehet terhesség re utaló jel?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 22:17
 1/10 Reni 28 ***** válasza:
68%
Nekem menstruáció előtt is szokott fájni, sőt múlt hónapban még hányingerem is volt, de sajnos pár nap késéssel megjött
2020. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság hogy mindkettő lehetséges.


Magától is lehet más egy egy ciklusban, de a terhesség is okoz változást.

Sajnálom hogy ezzel nem igazán tudom segíteni, de nemsokára tesztelhetsz :)


Szurkolok !

2020. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Most ahogy a kérdésed olvasom, eszembejutott, hogy nekem most egyáltalán nem volt mellfájdalom. 21 hónap várakozás után teszteltem pozitívat hétfőn.

Egyébként minden hónapban nagyon érzékeny volt mielőtt megjött.

2020. febr. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sem fájt a sikeres hónapban 😊

Drukkolok!

2020. febr. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó menzesznél egyáltalán nem fájt a mellem. Én is bizakodtam de aztán megjött. Pedig még ilyen nem volt, hogy nem fájt.

De ki tudja, sok sikert neked:)

2020. febr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem terhestünet. Ha elmarad a menzesz, az tünet. Tesztelj ha így van.
2020. febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is mindig fájt előtte 10 nappal. Volt néhány alkalom az utóbbi időben, amikor nem, de nem voltam terhes.
2020. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem amikor összejött a baba, annyi volt a nemvárt előtt a tünet, hogy csak jobban fájt a mellem, és többet (korábban mindig előtte csak ilyen 3-5 nappal, akkor meg kb rendesen két hétig). Sajnos ebből nem lehet megmondani, jelenthet ezt is-azt is. Ha esetleg nem jönne meg 5 napig, akkor tesztelj, az a biztos. Mindenesetre nagyon szurkolok mindenkinek!
2020. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is drukkolok, mert ugyanígy voltam. Mindig fájt ovuláció napjától kezdve. Most egyáltalán nem fájt és terhes is voltam. Mondjuk most visszakapom, mert most viszont úgy fájnak, hogy nem igaz... 5+6 hkm
2020. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez tűnt fel elsőnek a nemvárt előtt hogy nem fájnak a melleim pedig szoktak kicsit el is csodálkoztam rajta hogy lehet hogy összejött volna az első hónapban a tesó azért nem fáj? És igen így lett 5+4 hkm
2020. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!