Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért pozitív az ovu teszt...

Miért pozitív az ovu teszt mensi előtt, ha a terhességi negatív?

Figyelt kérdés
A párommal elcsiptük az ovulációm napját, ezért reménykedtem benne hogy talán sikerült össze hozni. Rendeltem netről ovulációs tesztet, és terhességi tesztet (one step 25-ös) elvileg 3 nap múlva kellene megjönni, viszont az utóbbi időben elég furán éreztem magam, émelygés alhasi szurkálás. És ugye a pms sem jelentkezett, pedig az mensi előtt 1 héttel már jelen van. Tegnap voltam dokinál, aki 14mm-es méhnyálkahártyát látott, és mondta hogy lehet korai terhesség is akár. A teszt negatív. De az ovu teszt miért pozitív? Jóstesztként használtam volna. Teljesen össze zavarodtam. Félek csalódás lesz belőle.

2020. febr. 7. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lh hormon ovulációkod, menstruációtól és terhességkor emelkedik magasra. Tehát a menszesz közelette miatt is lehet pozitív! Illetve a 25ös teszt nem feltétlen mutatja ki 3nappal korábban a terhességet! Szurítok! 🤞🏻 De ne stresszelj rá! 3nap és minden kiderül
2020. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért
2020. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Reménykedem 🤞
2020. febr. 7. 10:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóstesztként használva az ovutesztnek csak akkor van értelme, ha tobb napig erősödik! De szerintem nem mérvadó! Saját tapasztalatból mondom, hogy ha már ilyen korán tesztelni akarsz akkor 10-es érzékenységűvel tedd, az ha pontosan tudod az ovut, már 9-10 dpo-n mutatja
2020. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már több napja néztem az ovu tesztet. Egyre sötétebb lett, bár még nem pozitív. Viszont a mai az nagyon erős lett. Igen az ovulációt az éreztem és a teszt is kimutatta, onnan tudom. Itthon sajnos csak 25ös tesztem van az a baj :(
2020. febr. 7. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A méhnyálkahártyád rendben van. Van még hátra 3 napod, lehet, hogy nem 25-ös teszttel kellett volna tesztelned. Nekem a 10-es is halvány volt menstruáció előtt.

Szurkolok neked! :)

2020. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Várok még pár napot. :)
2020. febr. 7. 20:24
 8/9 .aa. válasza:
Végül terhességre utalt a teszted ? :-)
2022. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a tesztem nem. De fél év múlva igen :)
2022. márc. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!