14. DPO-n valaki?

Figyelt kérdés

Elvileg ma kellett volna megjönnie. És néha, mintha úgy is érezném, hogy, na most tuti befutott az, amire nem várok, viszont (hála Istennek) mégsem.

Valaki jár az én cipőmben? Vagy kicsit előbb?

Ki mikor fog tesztelni?

Én, ha minden jól megy, akkor csak kedd reggel. Bárcska ott tartanánk már! :(



2020. febr. 7. 12:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én nem tudom pontosan mikorra nem várom. De kb 10-11Dpo


Mai tesztem ilyen:

[link]


Hétfőn tesztelek újra.


A.

2020. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Szia, A.


Lehet, hogy csak az én szememmel van probléma, de mintha észlelnék egy nagyon halvány második csíkot!


Drukkolok neked!

2020. febr. 7. 14:06
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

10es teszt. Van rajta nagyon halványan. Csak remélem hétfőn már erősebb lesz...


A.

2020. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

A megjön érzés lehet menstruációtól is, de terhességtől is. Ha nem jön meg ma, én holnap tesztelnék a helyedben.

Nekem is volt megjön érzésem pozitív teszt előtt, de valamivel mégis másabb volt.

Szurkolok! :)

2020. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 0807 ***** válasza:
100%

13.dpo-n egész nap èreztem h na tuti megjön másnap.. de én azért még csináltam 1 tesztet ami először negatív volt , majd pár óra mulva ott volt az a halvány csík... azóta 16 hetes kismama vagyok😊😊

Még utána hetekig volt mindjárt megjön érzésem.. ha ma vagy akár holnap tesztelt és addig nem is jön meg , tuti hogy mutatni fogja ha van baba 😊😊😊

Szorítok 🤰❤

2020. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok.

Ma már menstruáció után vagyok két nappal, vagyis késik két napja. A hőm is 36,8-37,2 között ingázik.

Holnap tesztelek reggel, persze ha nem jön meg, leírom majd, ha pozitív, ha negatív.


U.i.: Kedves utolsó válaszoló, kellemes és legfőképpen zökkenőmentes várandósságot kívánok! ♥️

2020. febr. 9. 15:06
 7/51 anonim ***** válasza:
Nekem már nemvárt előtt halvány volt a 25mIU teszt 2 nap késésnél pedig egyértelmű. 5. héten vagyok még minig van mindjárt megjön érzésem persze csak sokkal enyhebben mint mikor tenyleg megjon. Mamár erősebb a tesztcsik mint a kontrol
2020. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is folyton mindjárt megjön érzésem van,pedig hát ezek a tesztek arról árulkodnak hogy nem fog :)

Ahogy látod én nem bírtam kivárni a menses elmaradását,mert már a 9 dpo-n furán éreztem magam. Most ott tartok hogy 2 napot késik.


[link]

2020. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Először is: utolsó válaszoló, halkan GRATULÁLOK!


Szóval ma sem jött meg, így reggel első vizeletből csináltam egy 25-ös tesztet, ami pozitív lett 😱😀 Viszont halvány pozitív, így egy kicsit tartok úgy... Mindentől, ma mindenképpen veszek egy digitálisat, biztos ami biztos alapon. Ti mit gondoltok, azért biztató ez a teszt kép?


[link]

2020. febr. 10. 09:46
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív és nem is annyira halvány! Gratulálok! 😊
2020. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!