Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinél a peteérés...

Volt olyan, akinél a peteérés alatt el kezdett fájni a melle?

Figyelt kérdés
Ovuteszttel néztem az ovut, kb. azóta fáj a cicim. Nagyon fura, soha nem volt ilyen. Szerintetek mi okozhatja? Nem a terhességre gondolok, nyilván az korai lenne 😂
2020. febr. 9. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Most nekem is peteérés óta fáj. Mensi körül szokott elkezdődni leghamarabb. Én azt olvastam, hogy a progeszteron szint növekedés miatt bár ki tudja. Babára gyúrunk, jövőhét szombatra nem várom.

Te mikorra? :)

2020. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 21-re nem várom, szóval még bőven van idő. Drukkolok neked 😊
2020. febr. 9. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem mindig ovuláció napjától menstruáció napjáig fájt. Egyetlen kivétel volt, az a hónap, amikor teherbe estem. :D Esküszöm, nem tudom az okát, vagy hogy van-e összefüggés, de így volt.
2020. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 16.ra nem várom. Tegnap már elkezdődött a mell érzékenység 😞 valószínű ez a hónap sem lesz sikeres. Fogalmam nincs mikor volt peteeresem mert többször fajdogáltba hasam aztán elmúlt majd 2nap múlva megint... 😕
2020. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!