Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Baratommal megszakitassal vedekeztunk par napja nagyon rosszul vok faj a hasam hanyinger es attol tartok esetleg terhes lehetek?? szerintetek? kerlek gyorsan valaszoljatok nagyon aggodok. baratom 18 en 15. anyumnak nem merek szlni felek mit reagalna ra es am ameg nem vok bisztos benne addig nem akarom mondani neki. mennyi esely van ra? telleg nem elvezett belem o is mondta, szoval ugye igy elv nem lehetek terhes!?

segitseg johet lebaszast nem kerek koszi



2020. febr. 9. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire tajekozatlan vagy minek szexelsz? Nem kifogás a korod mert vannak 13 éves nem szűz lanyok is akik sokkal többet tudnak a szexről mint te! Megválaszoltad a saját kerdesed de mi nem terhessegi tesztek vagyunk hanem valaszolok szóval nem tudjuk 100% rá mondani h terhes vagy e! Elovaladektol is teherbe élhetsz bár kicsi az esélye valszleg nem vagy terhes de olvasgass a témában h újabb buta kérdést ne írj ki illetve vedekezzetek, mert az óvszer, foggatlo olcsobb, mint egy abortusz!
2020. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha majd késik, akkor tesztelj és kiderül.
2020. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
A megszakítás nem védekezés. Használjatok óvszert. Nem lehet tudni, terhes vagy-e, tesztelj, ha nem jön meg.
2020. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigi valaszokat


baratom azt mondta igy nm lehetek terhes :(

2020. febr. 9. 17:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, milyen sötét emberek járnak közöttünk...
2020. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5

hat ez nem segitett sokat

2020. febr. 9. 17:42
 7/19 Dorcimorci666 válasza:
21%
Nkm 1 eve van mar baratom es en is terhes lettem anyam kidobott de nem bantam meg most a palim szuleinel lakunk 16,5/l
2020. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7

miert nem vetetted el?

2020. febr. 9. 18:26
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Igenis lehetsz terhes. Huzzál gumit a hapsidra, ga erre magától nem képes 18 éves létére. Alapból mit akar egy 18 éves egy 15 éves kislánytól?


Mikor volt meg utoljára? Egyáltalán szabályos már a ciklusod? Havi rendszerességgel meg szokott már jönni?

2020. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
En tisztan emlekszem amikor en voltam ennyi idos, az elso aktus utan kesett 2 hetet. Persze en is beparaztam, de nem voltam terhes
2020. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!