Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 1 hete úgy érzem...

Dzsenifeeer kérdése:

Több mint 1 hete úgy érzem mintha meg akarna jönni de mégsem jön meg a folyásom nagyon kevés egy csepp hányinger szédülés fejfájás ájulás érzésem is van többet eszek teszt negativ lett elmentem hüvelyi uh-ra nem latott semmit az orvos mi a bajom?

Figyelt kérdés
Elküldött vérvételre várom az eredményt.kb 4 honapja a hasam bal oldalan alul tapasztaltam egy kör alakot ami néha elo jon es hura erzest kelt a hasamba mi lehet ez ? Orvos nem latott semmiit

2020. febr. 9. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a vérvétel is negatív, akkor semmi, késik a menstruációd.
2020. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Az a bajod, hogy nem használsz írásjeleket.
2020. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

En meg nem hasznalok ekezeteket, es? :D


Ha vervetel negativ akkor egyertelmu. De nekem pl a terhesseg elejen pont ikyen tuneteim voltak.


Turelem. Vervetel majd megmondja.

2020. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
több mint 1 hete ugy erzem mintha meg akarna jönni még mini görcseim is vannak ami pár másodpercig tart nagyon fáradékony vagyok es hányingerem is van szédülök ájulás érzetem van fáj a fejem sokkal többet eszek mint eddig csináltam tesztet esti vizelettel negativ lett elmentem nogyogyaszhoz huvelyi uh ra ott az orvos elvileg nem latott semmiit elkuldott vervetelre most varom az eredmenyt szerintetek lehetek terhes? És kb 4 honapja eszleltem a hasam bal oldalan alul egy kör alaku valamit ami néha elő jön es nagyon fura érzést vált ki és akkor csak hason tudok feküdni mert akkor nem fáj
2020. febr. 9. 23:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Így megfelel? :)
2020. febr. 9. 23:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem terhes tünetek.... ha azok lennének akkor a teszted is pozi lenne. Valószínü valami hormonális probléma.
2020. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🤗
2020. febr. 10. 23:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Csajok nem tudom mit higyjek már, elővettem a tesztet ami negatív volt eddig. De most van rajta még 1 halvány csík ez most mit jelent nem értem
2020. febr. 12. 00:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyanús. Ha nem baba, pajzsmirigy vagy egyéb hormonális probléma is lehet.
2020. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A teszt ennyi idő után nem a valós eredményt mutatja, ne foglalkozz vele, a vérvétel eredménye a döntő.
2020. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!