Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Párommal egy napja feküdtünk le, és mikor végeztünk, észrevette, hogy elszakadt a gumi. Ma elmentem, váltottam 72 órás tablettát és be is vettem. Mekkora az esélye, hogy ezek után is teherbe eshetek? A menstruációmnak pár napja lett vége, ovulációm is elméletileg pár nap múlva lesz/lenne.

2020. febr. 10. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
0%
2020. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

KB 0.

De lehet h 1%... Ha nem jön meg tesztelj

2020. febr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom az esemeny utani tabi pearl indexe 0.1%, tehát hozzávetőlegesen semmi eselyed igy teherbe esni.
2020. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miert írjak sokan ilyen kérdésekhez hogy nincs esély meg ilyenek? Nem hallott még senki olyanról hogy 1xmegesett és terhes is lett.... Az aki babát szeretne(beleertve engem is) mindent elkovetuk hogy osszejojjon. De van akinek pikk-pakk sikerül. Szóval az aki szexel az terhes is lehet
2020. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok, csak tekintve, hogy védekeztünk, baleset történt, és mindent elkövettem hogy ne legyen belőle gond, jó lenne kicsit megnyugodni, vagy tisztában lenni az esélyekkel.
2020. febr. 11. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg egyertelmuen leirtam h mennyi az esemény utani tabletta pearl indexe (100 nobol hany lett terhes mellette 1 evben)... 0.1, amit erzunk h kb 10 evente 10*100 nobol 1nel fordul elo. Ok esely megvan de azert sztem erre még nem kell babaszobat festeni... Sot ordogot sem a falra...
2020. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, ezt értem, nem is neked szólt, hanem az utánad kommentelőnek
2020. febr. 11. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:
A ciklusod melyik részében voltál? Elvileg a 72 órás tabletta akkor hat, ha ovu előtt vagy, merthogy az a peteérést (így a teherbeesést) hivatott megakadályozni. Mivel azonban ovuláció után a petesejt még 12-24 óráig életképes, és ilyenkor már a tabletta sem tudja megakadályozni a megérését (ill. nem tudom, az ovuláció előtt mennyivel tudja még kifejteni a hatását rendesen), ha akkor vagytok együtt, akkor nem fog használni. De erre nagyon kicsi az esély, pont ovu környékén kellett volna együtt lennetek, és mindenképpen meg kellett volna termékenyülnie a petesejtnek (ami ugye nem mindenkinek megy egy csettintésre). Szóval esély van, de nem túl nagy. Viszont a hatalmas hormonlöket jól összezavarhatja a ciklusodat, ne ijedj meg, ha akár nagyon sokat is késik, nem feltétlenül a terhesség jele. Mindenesetre ha késik, tesztelj. Szurkolok!
2020. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A ciklusom kilencedik napján voltam, és mivel olyan 29-30 napos a ciklusom, 16-án kellene ovulációnak lennie (legalábbis az applikáció szerint amit használok). Tesztet mindenképp fogok csinálni olyan két hét múlva, biztos ami biztos. Köszönöm a válaszodat :)
2020. febr. 11. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tabletta nelkul sem lett volna nagy eselye. Nyugi
2020. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!