Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi ultrahangon lehet...

Hüvelyi ultrahangon lehet látni ha valaki terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elméleti kérdésem lenne: hüvelyi UH-n a doki látja ha terhes a nő? Már a kezdetektől vagy hány hét után?



2020. febr. 11. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Igen látja. Nálam így állapította meg. 10 hetes voltam. Azonnal látta és gratulált.

Pontosan nem tudom mikortól, 3-4 héttől?

2020. febr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Én a 8. héten voltam dokinál, azaz kb 3 hétre az elmaradt menstruációm után. Természetesen látta. Ilyenkor hüvelyi ultrahanggal vizsgálnak.

Gondolom korábban is látható valami, de legelőször az elmaradt menstruáció után (előtte ágyazódik be).

2020. febr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes terhessegtol mar biztosan latja huvelyin.
2020. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. febr. 11. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes terhességet már lát. Az esedékes mensi napján még nem lát terhességet, ilyenkor mensire utalóan néz ki belül minden, akkor is ha van terhesség. Kb rá egy hétre már egyértelműen látja. De akkor már a teszt is ppzi. Leghamarabb a vérvétel igazolhat.
2020. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!