Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te mivel tereled el a figyelme...

Te mivel tereled el a figyelmed a menstruáció előtti 2 hétben, hogy ne gondolj folyamatosan arra, hogy sikerült-e a baba?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Éltem az életemet, mint normálisan.
2020. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Semmivel nem kell elterelnem a figyelmemet, nem vagyok neurotikus, és nem vagyok rágörcsölbe arra, hogy lehetek-e terhes vagy sem. Egyszerüen élem az életemet, ahogy eddig is.
2020. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mi mar a tobbedik babat tervezzuk es akarhogy elem az eletem (amivel semmi baj sincs), gyerkoceimmel vagyok, dolgozom stb... Mégis napi szinten a fejemben van h sikerult-e. 🙂 Nem tudom mi az ellenszer.
2020. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem rosszból, csak érdekel: szex közben is ezen jár az eszetek, vagy ilyenkor mi van? Ki tudtok kapcsolni azért?
2020. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Arra gondoltam, ha abban a hónapban sem sikerül, annak meg van az oka. Majd sikerül, ha jönni akar, ritka mikor vki azonnal teherbe esik. Nem változtattam semmit az életemben.
2020. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Dolgoztam, éltem a hobbijaimnak, sportoltam, intéztem a mindennapi teendőket, kirándultunk, utazzunk...
2020. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi 6 évig vártunk az elsőre, 3 inszeminacio után a 3. Lombik volt sikeres. Ugyan nem a menstruacio előtti két hétben, hanem 2-3 napban folyton arra gondoltam, hogy hátha most. Próbáltunk izgalmas programot szervezni, munkahelyemen a határidők betartásával, de magamnak osztom be a munkát, az utolsó napokra olyan feladatokat hagytam, amik érdekesek amikbe bele lehetett merülni.
2020. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

#4-es, volt mar h pillanatnyire bevillant a szex alatt is a babaprojekt de mivel elvezem a ferjemmel az egyuttletet szerencsere nem ez a jellemző, foleg h mi nem termekeny napokon is egyutt vagyunk, mert kivanjuk. 🙂

3-as voltam

2020. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Bor, nagyon nagyon sok bor!
2020. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekünk is második baba, de mégis sokszor ezen jár az eszem, izgatott vagyok, hogy mikor fog sikerülni. Nagyon szerelmesek vagyunk a férjemmel, a szeretkezés nem kötelező program, és élvezzük. Volt olyan is, hogy nem bennem ment el, mert éppen úgy jött ki a lépés. Van, hogy beszélünk róla, és éppen az hozza meg a kedvünket. Nem hiszem,hogy ez rágörcsölés, de tényleg vágyunk rá mindketten. 😊
2020. febr. 11. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!