Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kis barnázástól még lehet baba?

Kis barnázástól még lehet baba?

Figyelt kérdés

Hétvégén esedékes a 2 hét utáni tesztelés, addig nem csinálok.

Nem pontosak a ciklusaim így nem tudom mikor kellene megjönnie napra pontosan.


2020. febr. 11. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt a menstruáció napján pici barna, aztán az elmúlt és nem jött meg rendesen
2020. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de sosem jó jel. Leginkább progeszteron hiányra utal. Ha ez rendszeres, érdemes dokihoz menni ciklus eleji és ovu utáni 7. napo vérvételre hormont nézetni. Szükség lehet progi pótlásra terhesség megtartásához.


Amúgy barnázás gyakrabban mensi előjel mint terhesség, és szinte biztos alacsony progi szint.

2020. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 napig barnáztam, amikor meg kellett volna jönnie, aztán elmúlt, és már orvos is igazolta, egészséges terhességem van. Nem mindig progeszteron"hiány", sokszor csak menstruálni akar a szervezet. Egy hétig görcsöltem, aztán abbamaradt és azóta semmi.
2020. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barnázás valóban alacsony progeszteronra utal, és ezzel teherbeesni nehéz. De nem lehetetlen.
2020. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!