Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 16. napján 25 napos...

A ciklus 16. napján 25 napos ciklussal lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Néha 23 vagy 24 napos a ciklus
2020. febr. 11. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2020. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen logika van erre ?
2020. febr. 11. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok dologtól függ... pl milyen hosszú luteálisod, tudod e, hogy hanyadik napon van ovud.


Alap esetben nagyon kicsi az esély. 24napos ciklus esetén 8-12. Napon lehet ovu (12-16 napos lehet a luteális szakasz) Ha 12. Napon van ovud, akkor max két nap van esély a pete megtermékenyítésre, de inkább 1 nap.


De sose tudhatod, hogy az évekig rendszeres rövid ciklusod nem e lenne hosszabb éppen abban a ciklusban, és, ha nem vigyáztok tuti akkor sikerül teherbe esni.



Mint tudjuk terhes csak az nem lehet, aki nem szexel. (No meg akinek nincs méhe)

2020. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy alkalmazást használok az ovulációm és a mestruációm számon tartására , hogy ne kelljen bajlodni vele. Ez az app szerint a 11. Napon volt az ovum .. utána lévő napokban volt is a luteálisnak betudhato folyás (fehéres sárgás kicsit zöldes ) . Az ovutól 5 napra volt együttlét . Most a 27. Napban vagyok . Menzesz még nem jelentkezett . Csináltam egy tesztet ami negatív lett .. tudom te sem tudhatod , csak találgatni tudsz ,de érdekelne a véleményed , hogy szerinted teherbe estem e? A mai napon szúrós , görcsölős alhasi fájdalmaim voltak / vannak és mell érzékenység is jelentkezett 3 napja .
2020. febr. 11. 20:06
 5/12 A kérdező kommentje:
A folyás után most megint szárazság van azt elfelejtettem írni.. olvastam egy másik kérdésnél , hogy ez a beágyazódásnál szokott így lenni .. de ha beágyazódott már , akkor nem kéne pozitívnak lennie a tesztnek?
2020. febr. 11. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:

5 nappal ovu után nem tudsz teherbe esni, mert 16 órát max 24-et életképes a petesejt. Tehát 11. Napon ovu 13. Nap után már nem tudsz teherbe esni mivel elsorvad a petesejt. De az appok nagy átlagot számolnak. Lh teszt kellene az ovu megállapítására.


Szóval a lényeg, hogy nem lehetsz terhes ovu után 5 nappal levö együttlétből.

2020. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Egy kérdésem lenne még 😊 ha 1-2 nap mulva sem érkezik meg a menzesz , mikortol érdemes újra tesztelni? Mikortól mutat tényleges eredményt?
2020. febr. 11. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre max akkor van esély, ha késett a peteérés egy hetet kb. Együttlét után 14 nappal biztos a teszt eredménye.
2020. febr. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

12 nap telt el az együttlét óta... a teszt még mindig negatív.. menzesz pedig még mindig nincs .. (a gyógyszertárban a hölgy szerint 10 nap után kimutatja .. a teszt pedig menzesz előtt 6 nappal képes kimutatni állítólag)

3 nap késés, ma van a 4.

Mi más okból késhet ennyit ?

2020. febr. 12. 10:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Predictor early a teszt neve
2020. febr. 12. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!