Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy teherbe estem?

Lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
3 napja szedek fogamzasgatlot a menstruacio elso napjatol kezdve és lefekudtunk Ma a baratommal es nem vedekeztunk, nem ment el belem es meg meg is van elegge. Lehetséges igy vagy nem valoszinu? Mindenhol azt olvastam hogy nem sok sz eselye es hogy a kovetkezo peteeresig a sperma bennem maradhat de ugye peteeresem nem lesz. Kene valamit csinalnom vagy nincs eselye? Az olyan valaszokat nem szeretnem hogy hulye vagyok meg stb. Tenyleg segitseget szeretnek
2020. febr. 11. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedjed csak rendesen... Az esély amúgy sose 0, de.
2020. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor van rá esely vagy nem sok ?
2020. febr. 11. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel menstruálsz minimális az esélye.

A doki nem említette vagy a betegtájékoztató, hogy csak egy hét szedés után vagy védett? Mikor elkezded elöször, akkor 7 nap utántól lehet szexelni védekezés nélkül.


A sperma igen benned marad, de nem a peteérésig, hanem 2-3 napig életképesek és elöfordul, hogy 5 napig is. Tehát ovu előtt 5 nappal már veszélyes szabadon szexelni meg ovu után 2 napig. Petesejt max egy napog él kilökődés után.


Olvasgass még, mert úgy sejtem teljes homályban vagy még.


A lényeg, hogy ne aggódj, nem leszel most terhes :)


Minden esetre én nem aggódnék, rendszeres ciklus mellett szinte biztos nem leszel mensi alatt terhes.

2020. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Kb semmi esélye, pláne, hogy el sem ment benned.
2020. febr. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!