Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 02. 06. An volt meg utoljara...

02. 06. An volt meg utoljara a menzeszem.32 napos ciklusom van. Mikor kezdjunk egy 2 naponta sexelni? Nyipvan ha kivanjuk egyuttvagyunk de azert most figyelunk jobban.

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 12.naptol a ciklusod hosszat figyelembe véve. Tehat 06+12 = 18-tol. Sok sikert! 😉
2020. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem tudod mikor van ovu pontosan, érdemes beruházni ovu tesztre, és a pozi és első negatív napon együtt lenni. Netről már fillérekért lehet rendelni nagyobb tételben :)
2020. febr. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sogornom rendelt ovu tesztet de szt mondja neki nem volt jo. Mert utanna vett hozza mikroszkopot is es nem egy idoben mutattan..de veszek ... hatha segit..
2020. febr. 13. 06:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem bevált az ovu teszt, több hónapot is követtem, egyértelmű volt a pozi :) [link]

One step egyebkent

2020. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be az ovuteszt, hibába időzítettük az alapján 4 ciklusban is az együttléteket, pedig mindent megtettem, nem keltem fel rögtön utána stb., aztán elhagytam a teszteket, mert ráuntam és az elhagyást követő 1 vagy 2.ciklusban megfogant a babó.

#1-es voltam

2020. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!