Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt alapján 19. napon...

Ovuteszt alapján 19. napon volt peteérésem Clostyt szedtem és ovu után utrogestant. Dpo 19-en halvány pozi?

Figyelt kérdés
Dpo 13-on csináltam tesztet, teljesen negatív volt, a predictor és a facelle is így abbahagytam az utrot. Ennek már 6 napja, azóta sem jött meg, a hőm fent. Ma csináltam csak kíváncsiságból este egy tesztet és olyan, mintha halvány pozi lenne. Mit gondoltok? Ennyire későn már nem ilyennek kellene szerintem lenni. De mégis mi lehet?
2020. febr. 14. 18:18
 1/6 A kérdező kommentje:
2020. febr. 14. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Így fotó alapján nehéz eldönteni...csinálj egyet reggeli vizeletből. Még bármi lehet belőle
2020. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel csinálj másikat, ez kétesélyes.
2020. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, lehetni lehetséges de mindenképp érdemes reggel egy újat csinálni. Lehet mégis később volt az ovu
2020. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmmm, inkább negatív ha ez 19.dpo.

Ha csinálsz reggel, megmutatod?

2020. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A reggelin nem láttam semmit, valószínű a tegnapi teszt volt rossz.. mindenesetre még mindig nem jött meg, ami már kezd aggasztani, több, mint egy hete hagytam már abba az utrot.. ez a ciklusom 39. napja, soha nem volt meg ilyen, 30 napnál hosszabb sosem volt...
2020. febr. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!