Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

9dpo-nal tartok es ma barnazas volt belole. Lehetseges meg a terhesseg, vagy errol a honaprol mar lecsusztam?

Jovo het szerdan kene jonni a nemvartnak. Tegnap egyutt voltunk a parommal, ma reggelre 1 pici, majd delutanra torleskor a WC papiron kicsivel tobb mint reggel, de csak barnazas.

Mar van 1 kisfiunk es vele ezt nemtapasztaltam mikor terhes voltam. Most probalkozunk kis tesoval, melleim fajnak meg es nagyon duzzadtak mi nemszokot terhesseg utan. Kisseb szurkalasok a jobb oldalon es par napja puffadas...

Keress kérdéseket hasonló témában: teherbeesés

febr. 14. 21:40  Privát üzenet  

A válaszok
Progeszteronhiány.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 14. 21:54 Privát üzenet

Lehet beágyazódástól. Én így voltam most lombik után, ugyanebben az időben. Csak 1 napig tartott a barnázás, majd jött a puffadás, mellfeszülés, 'mindjárt megjön' érzés. Vérvétel beigazolta a terhességet, de sajnos az 5. hétre megállt.

Szóval szerintem még jó jel is lehet nálad!

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 14. 22:07 Privát üzenet
Fogjátok fel hogy nincs beágyazódási vérzés! Egy mikroszkopikus sejtcsomó nem csinál vérzést! Valamit nagyon félreírnak a webbetegen... Kérdezo ez egyelőre pms, bármi lehet belőle. Menzesz is.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 14. 22:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat. 28 naposak a ciklusaim. Pontba szokot jonni minden honapban. Viszont ma hajnalba megjott a nemvart 24 napra... nembaj. Majd probalkozunk kovetkezo honapban.

# 4/4Időpont febr. 15. 07:11 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 hete késik a menstruációm.6 negatív tesztem van (minden nap csináltam egyet) van egy 2 centis cisztám. Lehetséges, hogy terhes vagyok csak még nem mutatta ki a teszt?
Lehetséges, hogy terhes vagyok?
Általában 27-28 naposak a ciklusaim. Ma tartok a38 dik napon, viszont talaltak egy cisztát kb a ciklus 15dik napján. Lehetséges hogy a ciszta miatt nem jött meg? Ilyet még soha...
A ciklus 16. napján 25 napos ciklussal lehetséges a teherbeesés?
Lehetséges hogy teherbe estem?
Lehetséges hogy így legyen belőle valami?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!