Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9dpo-nal tartok es ma barnazas...

9dpo-nal tartok es ma barnazas volt belole. Lehetseges meg a terhesseg, vagy errol a honaprol mar lecsusztam?

Figyelt kérdés

Jovo het szerdan kene jonni a nemvartnak. Tegnap egyutt voltunk a parommal, ma reggelre 1 pici, majd delutanra torleskor a WC papiron kicsivel tobb mint reggel, de csak barnazas.

Mar van 1 kisfiunk es vele ezt nemtapasztaltam mikor terhes voltam. Most probalkozunk kis tesoval, melleim fajnak meg es nagyon duzzadtak mi nemszokot terhesseg utan. Kisseb szurkalasok a jobb oldalon es par napja puffadas...



2020. febr. 14. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteronhiány.
2020. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Lehet beágyazódástól. Én így voltam most lombik után, ugyanebben az időben. Csak 1 napig tartott a barnázás, majd jött a puffadás, mellfeszülés, 'mindjárt megjön' érzés. Vérvétel beigazolta a terhességet, de sajnos az 5. hétre megállt.


Szóval szerintem még jó jel is lehet nálad!

2020. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Fogjátok fel hogy nincs beágyazódási vérzés! Egy mikroszkopikus sejtcsomó nem csinál vérzést! Valamit nagyon félreírnak a webbetegen... Kérdezo ez egyelőre pms, bármi lehet belőle. Menzesz is.
2020. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat. 28 naposak a ciklusaim. Pontba szokot jonni minden honapban. Viszont ma hajnalba megjott a nemvart 24 napra... nembaj. Majd probalkozunk kovetkezo honapban.
2020. febr. 15. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!