Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hetes terhességet nem mutat...

3hetes terhességet nem mutat ki a teszt, volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
4hete voltunk együtt a párommal ami után pár napra elkezdett vérezni az inyjem, néha fajdogal az alhasam , egyszer kétszer megszedultem. Második baba lenne de három teszt is negatív eredményt mutatott. Létezik?

2020. febr. 15. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Szia.Nekem a második kislànyo. 4 hónap után jött össze nekem is voltak ijen tüneteim!és mégsem lettem az.Ezek a mai tesztek azért biztonsàgosak ! Korai terhességet is elég hamar kimutatjàk.Nem lehet h nem vagy terhes?!
2020. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
El se hiszem, hogy gyereked van. A terhességet az utolsó menstruációtól számolják, nem az utolsó aktustól. Nagyon sok mindent hozzá tudnék még fűzni, de inkább bele se kezdek.
2020. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem fogamzásgátló hatású a szoptatás, van aki szoptatás mellett nem esik teherbe (rá vonatkozi) van aki meg teherbeesik(rá meg nem vonatkozik).Az, hogy te melyik táborba tartozol azt nem tudni.Szoptatás alatt a ciklus se biztos, hogy visszaáll azonnal a normális mederbe, az enyém pld csak a szülés után 1 évvel jött meg újra rendszeresen addig hol volt, hol meg nem volt. A fogínyvérzés akár fogkő miatt is lehet, az alhasfájdalom akár peteéréstől, vagy épp készülődő menstruációtól is fájhat és igen akár terhes is lehetsz, viszont ha aktus után 4 héttel nem mutatja ki a terhességi teszt akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.
2020. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Vérzik az ínnyed, ezért úgy gondolod, hogy terhes vagy??? Hány éves vagy? Mennyi az IQ-d? (+ 3 hetes terhesség meg nincs is!!!)
2020. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor lennél terhes, ha a szájpadlásod vérezne...
2020. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Igazából leírtál egy rakás hülyeséget, csak a lényeget nem. Késik már? Szabályosak a ciklusaid? Hányadik dpo-n teszteltél negatívat? Egyáltalán, ha négy hete voltatok együtt, akkor mióta késik?
2020. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
17%

Atya Úr Isten

Egy ártatlan kérdésre ennyi mocskolódó okostojast.;) Nem mindegy , hogy az okos hulyeskedik vagy a hülye okoskodik. Tartsák észben, mielőtt a klaviatúra elé ülnek.Egyebkent Miss IQ hozzászólása és alatta Miss okoskodó, előbb értelmezze a kérdést, ami általános iskola alsó osztályában már elvárható 1 8 éves gyermektől. Így a válasz az elhangzott kérdésre IGEN lehetséges.

Gondolom leírom a mi kalvariank, hogy legyen pozitív hozzászólás is.

Mi is belefogtunk az első gyerek után a második gyerek futoszalagra helyezésben ;)

Nekünk is hasonlóan kezdődött, foginyverzes (hirtelen a semmiből), szédülés, rosszullét. Nálunk még a másik kicsi szopcsizott, így fogalmunk se volt mikor van peteérés ugyanis még nem tért vissza a havi baj. Így csak random próbálkoztunk. Tehát Miss okoskodó itt már az ön teóriája megbukott. (Okosabb lettél volna csendben maradtal volna, sokat emlegették ezt régen, hirtelen ez jutott eszembe) Tehát visszatérnek a kérdéshez, igen nálunk 3 hónap után mutatta ki, mivel a szoptatás által termelt hormonok bezavartak a terhesség által (hcg) termelt hormonokat. Feleségem váltig állította, hogy terhes az 5. Teszt után mindenki kirohogte. Abban az időben sokat forumoztunk és többen jártak így.

Ui:

Savanyusagot befottben szeretem csak ;)

2020. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok. Kinek nem tetszik a válaszom? A terhesség legelső tünete a menstruáció kimaradása, pont. A kérdező tényleg nem írta, hogy késik-e neki, vagy késik-e már egyáltalán. Sőt, azt sem, hogy hanyadik dpon tesztelt negatívat. Aki szerint ez nem fontos, az bolond.


Hetes, neked mi bajod van? Túl sok volt a szombat esti sör? 🙂 Lazíts, nem kell szakérteni.

2020. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékelhető kommenteket. Egyébként válaszoltam de nem tudom, hova tűnt a válaszom ... Amiben írtam, hogy mèg szoptatok így a menstruációm sem jött mèg vissza. Mivel az első terhességem alatt semmi komoly tünetem nem volt (lehet akkor nem is voltam az? Igaz IQ betyárok?) ami arra utalt volna, hogy megfogant a baba, igen ebből arra gondolok, hogy esetleg megvan a kisteso mert az elso-ket probalkozas után egyik percről a másikra elkezdett vérezni több helyen az ínyem,a szajpadlasom és egy két apróbb tünet, pl néha megszedulok vagy "rossz" közérzet ès eddig ez nem volt.

Köszönöm az értelmes válaszokat. ;)


A hülyével meg kár veszekedni mert úgysem érti meg.

2020. febr. 16. 13:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

,,A hülyével meg kár veszekedni mert úgysem érti meg."


Teljesen igazad van.

Azért mert vérzik a fogínyed és 1 hónappal ezelőtt szexeltél egyszer és bár a teszted negatív, de te ebből levontad a következtetés, hogy terhes vagy,minden más lehetetlen.Menj el nőgyógyászhoz ő majd megmondja mi az igazság.És igen, nyilván a realistán hozzá álló emberekkel van a gond..

2020. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!