Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik program tesztelés?

Lombik program tesztelés?

Figyelt kérdés
Elsö lombikosunk vagyunk most csináltunk tesztett 10 .nap és negativ lett és tegnap kellet volna meg jönni és nem jött és ezért csináltam tesztett és negativ lett de 18.án kell menni vérvizsgálatra remélem ott majd minden kiderül

#lombik #program ?
2020. febr. 15. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mi a kérdés?
2020. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hány napos embriót kaptál vissza, hogy ez a 10. nap a leszívástól vagy a beültetéstől számolódik. Mert ha 5 napos embrió(k)kal vagy beültetés után 10. napon, akkor sajnos ezt el kell engedni, mert egy 10-es érzékenységű teszt már kimutatná. Persze a hcg vérvétel a tuti biztos.


(a központozást meg nem ártana megtanulni, hogy a kérdésed értelmezhető is legyen, ne csak egy massza)

2020. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, irtam privát
2020. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiányos a kérdés, de általánosságban véve: 5 naposoknál beültetés után 10; 3 naposoknál 12 nappal már nem hazudik a teszt. Addigra már kellene lennie 2. csíknak, ha elindult valami.
2020. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha addig nem jön meg, 2 nap múlva ismételj. Ha akkor is negatív, akkor vérvétel. Vannak bizonyos ritka esetek, amikor nem mutatja ki a teszt a terhességet, bár ez iszonyat ritka. Tudom, hogy nehéz, de annyira ne éld bele magad még. Kitartás!
2020. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen tesztel teszteltél?
2020. febr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!