Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hétvégére?...

Ki nem várja jövő hétvégére? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Én péntek-szombatra nem várom, de már tűkön ülök. Ha van kedved, írd le, neked milyen tapasztalataid, tüneteid vannak!

Nekem pár napja volt egy kis szurkalós alhasi görcs, és nagyon érzékeny a mellem. Ma reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett, igaz csak 9.dpo.


2020. febr. 16. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ma van dpo7, ~vasarnapra nem varom. Tünetem nincs, de még nem is lehetne. Szombat reggel lehet raprobalok egy erzekeny tesztre.
2020. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Én is péntek szombatra nem várom. Vasárnap tervezek tesztelni. Ha kibírom addig. 🙃 Ez a harmadik hónap. Eddig mindig már nemvárt előtt egy héttel naponta csináltam a teszteket. De olyan rossz volt a sok negatív tesztet látni, hogy már csak akkor csinálok ha késik. 🤷‍♀️ amúgy szokásos mensi előtti tünetek vannak. Feszül a mellem és eléggé ingerült vagyok. Bár ez fura mert inkább csak aznap szoktam idegbeteg lenni amikor megjön. 😄 De nem, nem akarok beképzelni semmit. Holnap munka, remélem eltereli a figyelmem.
2020. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Keddre nem várom. Igaz, hogy már 3 éve sem vártam februárban, akkor kezdtünk próbálkozni. De nem adom fel, valamikor már csak összejön. Már nem is görcsölök rajta, mert nyáron megyünk lombikra. Még idén kismama leszek! 😊
2020. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Sziasztok,


Én péntekre vagy max vasárnapra nem várom.

A melleim nagyon feszülnek, ami csak azért furcsa mert az első gyerekem óta (majdnem 2 éve) nem szoktak fájni menzesz előtt.

Persze tudom ez sem biztos jel még de nagyon reménykedem.


Biztos korán fogok tesztelni... ismerem magam.. :)

3 hónapja próbálkozunk

2020. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Sziasztok! Én holnapra nem várom! Igaz mindig 25-26 napos volt a ciklusom, de januárban 28 napra jött meg ezért úgy számolom. Holnap lesz a 28. 5.probalkozos hónapban vagyunk, van egy 8 éves lányom 😊 nagyon szeretnénk már kistesót. Viszont nem nagy esélyt látok most sem, mert már egy hete fáj a mellem és a hasam is görcsöl 😞 de mindenkinek sok sikert kívánok 😊
2020. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
5-ös vagyok! Megjott az a fránya "nem várt" 😖😞
2020. febr. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös sajnálom. :( De legalább elindult az újabb hónap, hajrá! 😊 Nekem a mai teszt is negatív, 11.dpo, szerintem ebből már nem lesz baba, az első babánál 10.dpon-n már volt egy halvány csík. A hasam is elkezdett görcsölgetni.
2020. febr. 18. 07:55
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező. Együtt érzek. Nekem esély sem volt tesztelni.
2020. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, lehet pentek reggel tesztelek 🤣
2020. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Ma reggel nekem is megjött. De semmi gond, már hozzászoktam, egyáltalán nem visel meg.

Nektek továbbra is megy a drukk, és követem a fejleményeket!

2020. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!