Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet fájdalmas a beágyazódás...

Lehet fájdalmas a beágyazódás folyamata?

Figyelt kérdés

Pár napja enyhén fáj az alhasam, méh-petefészek. Jóval enyhébb mint egy megjön érzés de jó pár napja tart és elég sűrűn érzem.

Pénteken tesztelek.


2020. febr. 17. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Simán lehet hogy a beágyazódást érzed. Valaki ugyanúgy érzékeny erre mint ahogyan az ovulációt is sokan megérzik.

Én is éreztem. Kicsit kellemetlen érzés volt az alhasamban,de semmiképp sem fájdalmas.

Ha tesztelsz akkor 10-essel és reggeli vizeletből. Az biztosat mutat.

2020. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, de bármi egyéb is lehet.

Én pl. megérzem az ovulációt, de sosem éreztem még beágyazódást (3 terhesség), igaz nem is kerestem görcsösen magamon a tüneteket.

2020. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én nem éreztem.
2020. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindkét terhességemnél éreztem, mensi szerű görcsökkel. Lányomnál egyszer néhány percig a 10. Dpo-n, az ikreknél többször a 9. Dpo-tól. Mikor nem voltam terhes, sosem fájt a hasam a mensi előtti napokban, sőt, még mikor megjött, akkor is alig.
2020. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem a második lányomnál annyira fájt egy napig a hasam hogy azt hittem biztos cisztám lett.Algopirint vettem be Nospával hogy elviselhető legyen.
2020. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elsonel rendes menstruacios gorcsok voltak. Talan kevesbe osszefugho mint mielott megjon de surubben, ejjelre vettem is be gyogyszert plusz tettem a hasamra melegito parnat(!). Csoda hogy megmaradt... 6 nap kesesnel azert csinaltam egy tesztet😂 de biztos voltam benne hogy csak meg fog jonni😅 erre eros pozitiv lett amire azt gondoltam hogy ciszta😂.

3.nal nem volt mensi gorcs annyira, nala a mehben 1 pontban ereztem valamit es gyanus lett😁

2020. febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!