Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal kb 10 napja voltunk...

Barátommal kb 10 napja voltunk együtt és nem védekeztünk, csak úgy hogy ki vette. Tudom nem épp biztonságos. De ma voltam dokinál aki meg vizsgált hüvelyi uhn de nem látott semmit azt mondta hogy attól még lehetek terhes esetleg valaki volt már így?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A teszt is csak az aktus utáni kb a 14.-naptól mutatja ki az esetleges terhességet. Ha nem jön meg, tesztelj, máskor meg legyen több eszed.
2020. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Horaires ***** válasza:
100%
Leghamarabb egy hónap múlva látszana valami apró pici pötty az ultrahangon, de inkább olyan másfél hónap múlva. Ha a legközelebbi menstruációd elmarad, tesztelj. Ha nem marad el, nem vagy terhes.
2020. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom erre gondolsz-e, mint tapasztalat, de én voltam terhesen nödokinál más miatt és nem látta a terhességet, menstruáció előtt 1 nappal voltam.
2020. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor ne csináljak holnap reggel tesztet? Vagy van olyan teszt ami kimutatja?
2020. febr. 17. 17:32
 5/8 Horaires ***** válasza:
100%
Nem érdemes, túl korán van még. :)
2020. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex után 14 nappal mutatja ki.
2020. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor még várok, csak ilyenkor nehéz, a mell feszülés lehet annak a jele hogy meg fog jönni?
2020. febr. 17. 19:37
 8/8 Horaires ***** válasza:
Igen. Amíg el nem marad a menstruációd, semmilyen más tünetre nem lehet alapozni.
2020. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!