Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 nap késés után volt akinek...

7 nap késés után volt akinek pozi lett a teszt?

Figyelt kérdés
Ma van a 7.napja hogy késik, 3 nappal ezelőtt negatív lett a teszt. Viszont olyan mint akinek meg akar jönni, de mégse.. Hol elkezd fájni a hasam, hol nincs semmi baja. Igazából nem is fáj, hanem feszül. És feszül a mellem is de iszonyatosan, és ez szokott lenni nálam pms, egy héttel előtte jelentkezik. És feszülni feszül a mellem, de előtte csak 1 nappal iszonyatosan. Viszont most 3. Vagy 4.napja fáj. Tesztet jelenleg nem tudok venni sajnos.. :( más érzésem nincs egyébként.

2020. febr. 17. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9 nap késéssel lett pozi. De annyival később is volt abban a hónapban ovum.

Vegyél tesztet a tudsz, ha nem, menj el hcg mérésre

2020. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából néztem az lh tesztet 27.ére vártam az ovut, éreztem is akkor valamit, de az ovu teszt negatív lett. Mi van ha kb 1 hetet késehetett az ovu? Akkor is éreztem valamit, bár nem volt olyan intenzív alhasi fájdalom, mint 27.én. Ilyen van?! Az biztos hogy volt peteérés, mert 6.án mentem dokihoz, aki megmondta hogy volt peteérésem. Látja a sárgatesteket. Az peteérés után egészen a következő menstruációig látszik?! Vagy meddig?
2020. febr. 17. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos is 2x vartam én is. Es terhes voltam. Nekem a mellem nagyon feszult, es megvaltozott a mellbimboudvar, mellbimbo, hanyinger rosszullét csak később jelentkezett.
2020. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik, de igazából nem tudom eldönteni hogy 21dpo-n vagy 14 dpo-n vagyok. Mind a kétszer furán éreztem magam, egyiket sem mutatta ki a teszt. Hőmet nem mértem. De biztos hogy volt a dokim szerint is. Amint alkalmam lesz rá veszek tesztet. És okosabb leszek vele.
2020. febr. 17. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Dm ben van olyan amiben 2 van. Gyogyszertarban meg a gabriel eleg jo fajta.

De ha utana nezel vizelwtbol es dogkremmel is meg lehet allapitani

2020. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyenről még nem hallottam
2020. febr. 17. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
A vizelet fogkrem teszt egy nagy kamu. 6 hetes vagyok kiprobaltam. Se nem habzott se kek se rozsaszin semmilyen nem lett az alapjan nem vagyok terhes :D pedig mindent ugy csinaltam ahogy a youtube videon lattam
2020. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!